تبلیغات


رویدادها

دور سوم تورایرانی بانوان

محل :کرج

زمان :۷ الی ۹ آذر

دور سوم تورایرانی آقایان

محل :اصفهان

زمان :۷ الی ۹ آذر


لینک ها

مهمترین اخبار


تبلیغات


شرح خبر :

تاریخ :
دوشنبه
1398/08/13 13:59
کد خبر
109543

باز هم رکورد شکنی تاریخی تنیس روی میز ایران در جهان
نماینده ایران در جایگاه دوم جوانان جهان قرار گرفت
 
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز  ،جدیدترین رنکینگ فدراسیون جهانی در ماه نوامبر ۲۰۱۹ منتشر شد.
طبق این رنکینگ صعود ۲ پله ای امین احمدیان با مجموع ۷۲۷۹ امتیاز کسب شده منجر به تغییر مکان او به جایگاه ۲ جهان برای اولین بار در تاریخ تنیس روی میز ایران در رده سنی زیر ۱۸ ساله ها شد.
همچنین محمد موسوی و محمد جواد سهرابی موفق شدند به ترتیب با ارتقای۲۶۴ و ۱۵۴ پله ای به رده ۱۴۵ و ۱۹۱ نقل مکان کنند.
 برادران عالمیان که در ماه گذشته در رده بندی جهانی به ترتیب در جایگاه ۶۱ و ۹۳ قرار داشتند در رنک جدید با دو پله سقوط همراه شدند.
 
اما امیرحسین هدایی نفر سوم بزرگسالان ایران  میباشد.او در این ماه با ۳ پله صعود و امین احمدیان دارنده رنک ۱۹۷ جهان در ماه قبل با ۱۰ پله ارتقا مشترکا در جایگاه ۱۸۷ قرار گرفتند. همچنین جابجایی ۷۲ پله ای میعاد لطفی او را از رده ۴۱۲ به ۳۴۰ نقل مکان کرد.
 
در بخش بانوان ندا شهسواری همچنان صدرنشین با ۵ پله سقوط در رده ۲۰۶ جای گرفت اما مهشید اشتری ارتقای ۱ پله داشته و رده ۳۲۰ را به خود اختصاص داد.مریم صامت نیز با ۷ پله سقوط در رده ۳۷۲ قرار دارد.
 
در رنکینگ زیر ۱۵ ساله ها نوید شمس با مجموع ۶۱۱۸ امتیاز کسب شده در این ماه با سقوط ۵ پله ای روبرو شد و در رده ۱۲ جهان دست قرار گرفت.
 
در  رده زیر ۲۱ ساله ها نیز  امیر حسین هدایی بدون تغییر همچنان رنک ۵ دنیا رو به خود اختصاص داده و صدرنشین میباشد.پس از او امین احمدیان نیز با ۱۷ پله صعود به رده ۲۴ دنیا دست یافت.
 
 

سایت رسمی فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران