تبلیغات


رویدادها

تورایرانی نوجوانان و جوانان پسر

محل :خرم آباد

زمان :27 الی 30 آذرماه 97


لینک ها

مهمترین اخبار


تبلیغات


شرح خبر :

تاریخ :
چهارشنبه
1396/03/10 20:42
کد خبر
16263

دوسلدولف ( آلمان )
نتایج انتخابات فدراسیون جهانی

توماس ویکرت آلمانی طی رقابتی نزدیک رئیس فدراسیون جهانی شد / تجلیل از شاهرخ شهنازی / عضویت دو ایرانی در کمیته‌های تخصصی قطعی شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون‌ تنیس روی میز ، لحظاتی قبل شمارش آرای انتخاباتی مجمع فدراسیون جهانی به پایان رسید و توماس ویکرت آلمانی مجددا به عنوان ریاست فدراسیون‌جهانی تنیس روی میز انتخاب شد .

توماس ویکرت آلمانی که بعد از بازنشستگی آدام شرارای معروف چند سالی است این مسئولیت را عهده دار گردیده ، این بار رقیب سرسختی به نام ژان میشل سیو قهرمان ‌اروپا و جهان را در مقابل خود می دید که موفق شد این رقیب را پشت سر بگذارد .

 

از طرفی در انتخابات نواب رییس نیز ۸ نفر از سراسر دنیا برگزیده شدند که مهندس افشین بدیعی نماینده پر نفوذ ایران در مجامع بین المللی ، نایب رییس آسیای میانه و مدیر توسعه فدراسیون جهانی در قاره آسیا که برای‌اولین بار در چنین سطحی به رقابت می پرداخت ، علی رغم ۷۹ رای مثبت از کشورهای مختلف ، از قرار گرفتن در بین نواب رییس بازماند .

بدیعی با‌ توجه به سن و سال مناسب و ارتباطات و اطلاعات وسیع و جایگاه بسیار خوب در بین مقامات فدراسیون‌جهانی و کشورهای مختلف فعال در تنیس روی میز دنیا ،  یکی از امیدهای مدیریتی تنیس روی میز کشورمان برای ریاست و نایب رییسی فدراسیون‌جهانی در آینده نه چندان دور می باشد .

امروز در حین برگزاری مجمع از تعدادی افراد تاثیر گذار در تنیس روی میز قاره‌های مختلف از جمله شاهرخ شهنازی ریاست سابق فدراسیون تنیس روی میز و دبیر کل حال حاضر کمیته ملی المپیک ایران و قائم‌مقام دائمی کنفدراسیون آسیا تقدیر و شیلد یادبود به ایشان اهدا گردید .

سیمین رضایی داور بلوبج و دیگر نماینده کشورمان و عضو مکاتبه ای کمیته قوانین و مقررات ، با موافقت اعضا از این پس به‌عنوان عضو اصلی این کمیته فعالیت می نماید و مهندس پیمان ابوالحسنی دیگر نماینده کشورمان و  رئیس کمیته آموزش فدراسیون نیز برای اولین بار با موافقت اعضا به عنوان عضو مکاتبه ای کمیته تجهیزات فدراسیون جهانی برگزیده شده است .

مهرداد علی قارداشی ریاست فدراسیون تنیس روی میز کشورمان به نمایندگی از ایران در مجمع فوق الذکر حضور داشته است .

توماس ویکرت فروردین ماه سال جاری ۴۸ ساعت در کشورمان حضور داشته و ملاقات های خوبی را با مسئولین فدراسیون به انجام رسانده است .

سایت رسمی فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران