تبلیغات


رویدادها

مرحله مقدماتی انتخابی تیم ملی بزرگسالان بانوان

محل :آکادمی امیراحتشام زاده ( فدراسیون )

زمان :۲۹ الی ۳۰ فروردین ۹۸

مرحله مقدماتی انتخابی تیم ملی بزرگسالان آقایان

محل :آکادمی امیراحتشام زاده ( فدراسیون )

زمان :۲۶ الی ۲۷ فروردین ۹۸

انتخابی تیم ملی نوجوانان دختر

محل :شهید عضدی ( فدراسیون )

زمان :۹ الی ۱۱ فروردین ۹۸

انتخابی تیم ملی نوجوانان پسر

محل :آکادمی امیراحتشام زاده ( فدراسیون )

زمان :۹ الی ۱۱ فروردین ۹۸


لینک ها

مهمترین اخبار


تبلیغات


شرح خبر :

تاریخ :
یکشنبه
1396/04/04 11:16
کد خبر
18983

در آستانه عید سعید فطر
انتشار تقویم اجرایی فدراسیون تنیس روی میز با شرایط و رویکردی جدید
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز و در آستانه عید سعید فطر ، تقویم اجرایی فدراسیون تنیس روی میز (مسابقات ، اردوهای ملی و طرح استعدادیابی) منتشر شد .
محمود نظری دبیر فدراسیون طی گفتگویی با سایت فدراسیون در این رابطه اعلام داشت : 
ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات خانواده محترم ‌تنیس روی میز کشور در ماه مبارک رمضان و پیشاپیش تبریک فرا رسیدن عید سعید فطر ،  این تقویم با رهنمودهای مدیریتی مقام‌ محترم ریاست فدراسیون نسبت به سال های گذشته دارای تغییرات ساختاری می باشد ، از جمله کم شدن ۳۰ درصدی حجم مسابقات داخلی ، برگزاری اردوهای ملی متصل به مسابقات در نقاط مختلف کشور و قبل از هر تور بین المللی ، گسترش تورهای ایرانی در تمامی رده های سنی به جای مسابقات آزاد و رده بندی و تخصیص امتیاز رنکینگ به کلیه مسابقات اعم از کشوری و باشگاهی ، تجمیع قهرمانی کشورها ، افزایش اردوهای آموزشی برای منتخبین طرح ملی استعدادیابی ، برگزاری جشنواره هوپس (نونهالان) طی دو مرحله در سال ، همسان سازی شرایط سنی ورزشکاران با رویدادهای بین المللی پیش رو ، افزایش مشارکت استان ها با تقبل میزبانی ها در گستره بیشتری از سطح کشور 
دبیر فدراسیون در ادامه افزود :
این در حالیست که در صورت تفاهم‌نهایی با فدراسیون دانش آموزی که زمینه آن کاملا فراهم گردیده و معاونت محترم تربیت بدنی وزارت اموزش و پرورش ، در سال‌ آینده چند مسابقه دیگر نیز بصورت هماهنگ و با مشارکت طرفین بصورت تجمیعی برگزار و از اقدامات اجرایی موازی در تنیس روی میز کشور ممانعت و ظرفیت ها و منابع با بهره وری بهتری در اختیار مجموعه تنیس روی میز کشور قرار خواهد گرفت . 
محمود نظری افزود : 
از هیات های استانی به خصوص رئیس ، دبیر و نواب رئیس ، کمیته های استانی ، مربیان و داوران که بار اصلی تنیس روی میز کشور را به دوش می کشند تشکر ویژه می نمایم .
محمود نظری از دیگر طرح های اجرایی در دست بررسی را واگذاری کلیه امور اجرایی هر مسابقه کشوری به هیات های میزبان اعلام و در این زمینه اعلام داشت : 
طرحی را در دست بررسی داریم تا بزودی بتوانیم پس از تنظیم تقویم و تخصیص میزبانی ها در ابتدای هر سال و ابلاغ آیین نامه ، طی تفاهم نامه ای کلیه امور مربوط به رویدادهای مختلف اجرایی را به هیات های استانی تفویض نماییم تا از پتانسیل های ناب مدیریتی همه فعالین بهره برده و در همین راستا عوامل فدراسیون نقش نظارتی و ارزیابی خود را ایفا نمایند . 
محمود نظری افزود : در صورت موافقت کلی با این طرح‌ ، موضوع در فاز اول در ۳ تا ۵ استان با توجه به ظرفیت های مدیریتی و زیرساختی آن مناطق اجرایی خواهد شد تا نقاط ضعف و قوت آن مورد بررسی قرار بگیرد . 
دبیر فدراسیون‌ برون سپاری ضابطه مند بخشی از مسئولیت های اجرایی را از اهداف مدیریتی فدراسیون برای سال ۱۳۹۷ اعلام داشت که مطمئنا زمینه آن در سال جاری فراهم می گردد. 
دبیر فدراسیون همچنین در رابطه با دیگر موارد مهم اعلام داشت : 
با تعییراتی که در ساختار سایت خبری فدراسیون به انجام رسیده ، بزودی کلیه ثبت نام ها و واریز ورودیه ها بصورت آنلاین و از طریق امکانات و تسهیلات ایجاد شده بر روی سایت امکان پذیر می گردد . 
محمود نظری افزود : 
ظرف روزهای آینده مسیر انتخاب ورزشکاران به منظور عضویت در تیم‌های ملی و اهمیت رنکینگ ملی و تورهای ایرانی در این بین ، بصورت شفاف اعلام‌ می گردد . 
دبیر فدراسیون در پایان از اصحاب رسانه به‌ عنوان رکن مهم‌ ورزش کشور و همچنین‌ خانواده تنیس روی میز که در هر شرایط و مسئولیتی دغدغه های سربلندی این رشته ورزشی را داشته و دارند و به خصوص از اعضای محترم هیات رییسه ، پیشکسوتان عزیز و اعضای محترم کمیته های اجرایی ، کارشناسان و همکاران اداری فدراسیون بابت همراهی و همکاری های صمیمانه تشکر نمود.
 
 
 
 
 

 

سایت رسمی فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران