تبلیغات


رویدادها

مرحله اول لیگ برتر بانوان

محل :آکادمی امیراحتشام زاده

زمان :۲۸ الی ۳۰ آبان ماه

دور دوم تورایرانی جوانان دختر

محل :اصفهان

زمان :۲۳ الی ۲۵ آبان ماه

دور دوم تورایرانی جوانان پسر

محل :بناب

زمان :۲۳ الی ۲۵ آبان ماه

دور دوم تورایرانی بزرگسالان آقایان

محل :آکادمی امیراحتشام زاده

زمان :۲۰ الی ۲۲ آبان ماه

انتخابی هوپس دختر کشور

محل :اصفهان

زمان :۲۰ الی ۲۲ آبان ماه

انتخابی هوپس پسر کشور

محل :اصفهان

زمان :۱۶ الی ۱۸ آبان ماه

مرحله اول لیگ برتر آقایان

محل :آکادمی امیراحتشام زاده

زمان :۱۶ الی ۱۸ آبان ماه

دور دوم تورایرانی بزرگسالان بانوان

محل :مشهد مقدس

زمان :17 الی 19 آبان 98


لینک ها

مهمترین اخبار


تبلیغات


شرح خبر :

تاریخ :
شنبه
1396/04/17 23:25
کد خبر
21303

لیگ برتر جام(( بانک دی ))
بازهم ‌نتیجه مساوی / درخشش تایدواتر این بار در خانه حریف / پتروشیمی کماکان با سه امتیاز پیشتازی شانس اول قهرمانی
 
     به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون‌ تنیس روی میز ، اولین بازی از  مرحله دوم فینال مسابقات لیگ برتر تنیس روی میز باشگاه های کشور ساعاتی قبل در ماهشهر به پایان رسید و تیم جوان تایدواتر موفق گردید پتروشیمی بندرامام ‌شانس اول قهرمانی را برای بار سوم با نتیجه ۳-۳ متوقف نماید .
این دو تیم در دو بازی مرحله اول فینال که به میزبانی تایدواتر برگزار شده بود نیز با نتیجه ۳-۳ و تقسیم امتیازات به کار خود پایان داده بودند .
پتروشیمی پر افتخار ترین تیم تنیس روی میز باشگاهی کشور به دلیل دو پیروزی ۴-۲ و ۵-۱ در مراحل رفت و برگشت مقدماتی کماکان با فاصله ۳ امتیاز نسبت به تایدواتر پیش است .  
این دو تیم قرار است فردا راس ساعت ۱۷ دومین بازی خود از مرحله دوم فینال لیگ برتر را در شهرک بعثت بندر ماهشهر برگزار نمایند . 
 
جمع امتیازات تا این مرحله به شرح ذیل می باشد : 
 
پتروشیمی بندرامام ۹ امتیاز 
تایدواتر بندرعباس  ۶ امتیاز 
 
طبق مقررات لیگ برتر هر تیم بتواند در مجموع امتیازات مقدماتی و فینال یازده امتیاز کسب نماید ، بر سکوی قهرمانی تکیه خواهد زد .
از این رو بازی چهارم از مراحل دوگانه فینال می تواند فردا با حساسیت بسیار بالایی برگزار گردد ، چرا که پتروشیمی برای قهرمانی به دو امتیاز دیگر نیاز دارد و این مهم را می تواند با چهار پیروزی در بازی های انفرادی و دونفره بدست آورد .
تایدواتر نیز که با نیروهای جوان و جویای نامش تا این لحظه بازی های بسیار خوبی را به ‌انجام رسانده ، می بایست تمام تلاش خود را برای جمع آوری امتیازهای بیشتر و کشاندن سرنوشت فینال به بازی پنجم‌ به انجام رساند ، ضمن اینکه این تیم جوان با فاصله سه امتیازی نسبت به پتروشیمی ، کار بسیار سختی را نیز در پیش خواهد داشت .
در این مسابقه محمد علی رویین تن و امین احمدیان از تایدواتر با پیروزی بر نیما عالمیان و افشین نوروزی از پتروشیمی کار بزرگی را به انجام رساندند و میعاد لطفی ورزشکار جوان و سخت کوش با پیروزی قاطع بر امین ‌میرالماسی ، از شکست پتروشیمی ممانعت به عمل آورد .

سایت رسمی فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران