تبلیغات


رویدادها

انتخابی تیم ملی بزرگسالان آقایان

محل :آکادمی مجموعه انقلاب تهران

زمان :10 الی 13 بهمن

اردو و مسابقات هوپس آسیای میانه

محل :آکادمی مجموعه انقلاب تهران

زمان :3 الی 8 بهمن

مسابقات پیشکسوتان بانوان کشور

محل :شیراز

زمان :28 الی 29 دی

انتخابی تیم ملی بزرگسالان بانوان

محل :آکادمی مجموعه انقلاب تهران

زمان :28 دی الی 1 بهمن


لینک ها

مهمترین اخبار


تبلیغات


شرح خبر :

تاریخ :
یکشنبه
1396/04/25 13:54
کد خبر
22023

با حضور مهرداد علي قارداشي رئیس فدراسيون تنيس روي ميز جمهوری اسلامی ایران
برگزاری مجمع سالیانه و مسابقات يادواره كاووس شهيدي در کرمان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز، با حضور مهرداد علي قارداشي رئیس فدراسيون و امیر خراسانی مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمانمسابقات يادواره كاووس شهيدي برگزار شد .

رئیس فدراسیون تنیس روی میز در حاشيه این مسابقات گفت: به منظور  شرکت در مسابقات یادواره مرحوم کاووس شهیدی از داوران ملی تنیس روی میز و  برگزاری مجمع عمومی سالیانه هیات تنیس روی میز استان به کرمان سفر کرده است.

ریاست فدراسیون  به برگزاری مجمع عمومی سالیانه هیات تنیس روی میز استان کرمان اشاره کرد و گفت: در این جلسه با فعالیت های شهرستان های سیرجان و بم و کرمان آشنا شدیم و گزارش های خوبی در این جلسه ارائه شد و برنامه ریزی هایی برای سال جاری انجام شد و مسئولیت های هر یک از افراد برای برگزاری  اردو ، کلاس و اعزام مربی مشخص شد. 

علی قارداشي ادامه داد در استان کرمان در حوزه آموزش فعالیت های خوبی در سال گذشته و سال جاری انجام شده است و بعد از برگزاری انتخابات کارهای عمرانی خوبی صورت گرفته شده و  سالن مسابقات از تمام امکانات مطابق با  استاندارد جهانی برخوردار  شده است وی گفت: در بحث تجهیزات و تعمیر ات هم اقدامات در حد مطلوب است و بودجه ها  به خوبی و  در جای خود  هزینه  شده است .

رئیس فدراسيون تنيس روي ميز کشور خاطر نشان کرد برنامه ریزی جهت  برگزاری دوره های آموزشی و  دانش افزایی و  به روز کردن معلومات مربیان  و دعوت از نوشاد عالمیان قهرمان   نخبه مسابقات تنیس روی میز جهت ارتقاء سطح فنی قهرمانان کرمان و شهرستان های تابعه و ایجاد انگیزه برای نوجوانان و جوانان از جمله اقداماتی است که جهت افزایش  و ارتقاء سطح فنی قهرمانان انجام خواهد شد.

 لازم به ذکر است در این یادواره فرزندان و بستگان زنده یاد شهیدی در سالن مسابقات حضور داشتند و رئیس فدراسیون با داغدیدگان این واقعه غمناک ابراز همدردی کرد.

 

 

 

 

تبلیغات


سخن روز

 

 

اطلاعيه مهم فدراسيون 
(( هيات اصفهان پيشتاز در صدور کارت هاي عضويت))
 
پيرو بخشنامه و ابلاغيه هاي قبلي اين فدراسيون به استناد دستور و تاکيد وزارت ورزش و جوانان و مصوبه هيات رئيسه ، صدور کارت عضويت سال1396 از مدارک اصلي مجوز حضور در کليه رويدادهاي مسابقاتي ، آموزشي ، مربيگري ، داوري و .... مي باشد .
لذا شايسته است عوامل اجرايي فدراسيون ، هيات هاي محترم استاني نسبت به اين مهم اهتمام ويژه اي را مبذول فرمايند .

logo-samandehi


اطلاعات