تبلیغات


رویدادها

مرحله مقدماتی انتخابی تیم ملی بزرگسالان بانوان

محل :آکادمی امیراحتشام زاده ( فدراسیون )

زمان :۲۹ الی ۳۰ فروردین ۹۸

مرحله مقدماتی انتخابی تیم ملی بزرگسالان آقایان

محل :آکادمی امیراحتشام زاده ( فدراسیون )

زمان :۲۶ الی ۲۷ فروردین ۹۸

انتخابی تیم ملی نوجوانان دختر

محل :شهید عضدی ( فدراسیون )

زمان :۹ الی ۱۱ فروردین ۹۸

انتخابی تیم ملی نوجوانان پسر

محل :آکادمی امیراحتشام زاده ( فدراسیون )

زمان :۹ الی ۱۱ فروردین ۹۸


لینک ها

مهمترین اخبار


تبلیغات


شرح خبر :

تاریخ :
یکشنبه
1396/04/25 13:54
کد خبر
22023

با حضور مهرداد علي قارداشي رئیس فدراسيون تنيس روي ميز جمهوری اسلامی ایران
برگزاری مجمع سالیانه و مسابقات يادواره كاووس شهيدي در کرمان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز، با حضور مهرداد علي قارداشي رئیس فدراسيون و امیر خراسانی مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمانمسابقات يادواره كاووس شهيدي برگزار شد .

رئیس فدراسیون تنیس روی میز در حاشيه این مسابقات گفت: به منظور  شرکت در مسابقات یادواره مرحوم کاووس شهیدی از داوران ملی تنیس روی میز و  برگزاری مجمع عمومی سالیانه هیات تنیس روی میز استان به کرمان سفر کرده است.

ریاست فدراسیون  به برگزاری مجمع عمومی سالیانه هیات تنیس روی میز استان کرمان اشاره کرد و گفت: در این جلسه با فعالیت های شهرستان های سیرجان و بم و کرمان آشنا شدیم و گزارش های خوبی در این جلسه ارائه شد و برنامه ریزی هایی برای سال جاری انجام شد و مسئولیت های هر یک از افراد برای برگزاری  اردو ، کلاس و اعزام مربی مشخص شد. 

علی قارداشي ادامه داد در استان کرمان در حوزه آموزش فعالیت های خوبی در سال گذشته و سال جاری انجام شده است و بعد از برگزاری انتخابات کارهای عمرانی خوبی صورت گرفته شده و  سالن مسابقات از تمام امکانات مطابق با  استاندارد جهانی برخوردار  شده است وی گفت: در بحث تجهیزات و تعمیر ات هم اقدامات در حد مطلوب است و بودجه ها  به خوبی و  در جای خود  هزینه  شده است .

رئیس فدراسيون تنيس روي ميز کشور خاطر نشان کرد برنامه ریزی جهت  برگزاری دوره های آموزشی و  دانش افزایی و  به روز کردن معلومات مربیان  و دعوت از نوشاد عالمیان قهرمان   نخبه مسابقات تنیس روی میز جهت ارتقاء سطح فنی قهرمانان کرمان و شهرستان های تابعه و ایجاد انگیزه برای نوجوانان و جوانان از جمله اقداماتی است که جهت افزایش  و ارتقاء سطح فنی قهرمانان انجام خواهد شد.

 لازم به ذکر است در این یادواره فرزندان و بستگان زنده یاد شهیدی در سالن مسابقات حضور داشتند و رئیس فدراسیون با داغدیدگان این واقعه غمناک ابراز همدردی کرد.

 

 

 

 

سایت رسمی فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران