تبلیغات


رویدادها

تورایرانی نوجوانان و جوانان دختر

محل :بوشهر

زمان :23 الی 26 بهمن ماه

مرحله سوم لیگ برتر بانوان

محل :آکادمی امیر احتشام زاده تهران

زمان :17 الی 19 بهمن ماه

مرحله چهارم لیگ برتر آقایان باشگاههای کشور

محل :آکادمی امیر احتشام زاده تهران

زمان :13 الی 15 بهمن ماه

تورایرانی بزرگسالان آقایان

محل :آکادمی امیر احتشام زاده تهران

زمان :8 الی 11 بهمن ماه

تورایرانی بزرگسالان بانوان

محل :کرج

زمان :1 الی 3 بهمن ماه

دسته یک نوجوانان و جوانان پسر باشگاههای کشور

محل :قم

زمان :۲۹ الی ۳۰ دی ماه


لینک ها

مهمترین اخبار


تبلیغات


شرح خبر :

تاریخ :
چهارشنبه
1396/04/28 22:01
کد خبر
22983

نشست صمیمی در وزارت ورزش و جوانان
تایید فعالیت های آموزشی ۱۸ ماهه فدراسیون / استمرار حمایت وزارت ورزش و فدراسیون جهانی از تنیس روی میز
 
بعد از ظهر امروز ریاست فدراسیون و نمایندگان بخش آموزش فدراسیون جهانی مهمان اداره کل اموزش وزارت ورزش و جوانان بودند. 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز ، بعد از ظهر امروز مهرداد علی‌قارداشی ریاست فدراسیون تنیس روی میز به همراه مقامات فدراسیون جهانی در ساختمان جردن مهمان افشین مولایی در اداره کل آموزش وزارت ورزش بودند ‌
در این‌نشست صمیمی ، باقر نیا معاون مدیر کل آموزش وزارت ورزش ، پیمان ابوالحسنی ریاست کمیته آموزش فدراسیون و رضا نوبهار مشاور آموزش و بین‌المل فدراسیون حضور داشتند.
در ابتدای این دیدار جناب آقای گلن تپر مدیر توسعه فدراسیون جهانی بیان نمود : با توجه به این که فدراسیون تنیس روی میز ایران به لحاظ دارا بودن امکانات سخت افزاری مناسب و نیروهای انسانی قوی ، نزد وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک دارای شرایطی بسیار خوبی می باشد  ، ایران جزء اولین انتخاب های فدراسیون جهانی برای پر کردن خلع بین چین و سایر کشورها و توسعه تنیس روی میز در سایر کشورهای توسعه یافته می باشد.
ایشان همچنین رکورد شکنی مربیان ایران در آمار قبولی آزمون های مربیگری را بی سابقه و این مهم را باعث افتخار فدراسیون جهانی دانست.
در ادامه جناب آقای دکتر افشین مولایی مدیر کل اداره آموزش وزارت ورزش و جوانان حمایت قاطع خود را از فدراسیون تنیس روی میز به واسطه فعالیت های قابل ملاحظه در 18 ماه اخیر اعلام نمودند و گفتند مصمم به حمایت از سیاست های توسعه ای فدراسیون و در رأس آن جناب آقای علی قارداشی هستند.
در پایان جناب آقای علی قارداشی از کریستین لیلیروس مدرس دوره های برگزار شده به خاطر ایفا کردن دلسوزانه نقش معلمی در فضایی بسیار صمیمی تشکر ویژه نموده و این را سنت مسلمانان دانستند که همیشه برای معلمان خود احترام خاصی قائل هستند.

سایت رسمی فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران