تبلیغات


رویدادها

تورایرانی نوجوانان و جوانان پسر

محل :خرم آباد

زمان :27 الی 30 آذرماه 97


لینک ها

مهمترین اخبار


تبلیغات


شرح خبر :

تاریخ :
یکشنبه
1396/05/01 20:12
کد خبر
23383

کمپ تمرینی و مسابقات بین المللی
دو ورزشکار مستعد و یک مربی جوان عازم کره شمالی شدند / تمرین با ملی پوشان کره ای و حضور در اپن بین المللی پیونگ یانگ
 
در راستای توجه به مستعدین و پشتوانه سازی ، یک ورزشکار پسر نوجوان و یک ورزشکار دختر جوان به همراه مربی عازم کمپ تمرینی و مسابقات بین المللی شدند 
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون ‌تنیس روی میز ، آریا امیری نفر اول تیم ‌ملی نوجوانان پسر کشور و فاطمه جمالی فر نفر اول تیم ‌ملی جوانان دختر کشور جهت انجام تمرینات در کمپ اصلی تیم های ملی تنیس روی میز کره شمالی عازم پیونگ یانگ ‌شدند.
این دو ورزشکار را حیدر جلیلوند مربی جوان و سازنده قزوینی همراهی می نماید .
این برنامه در راستای تحکیم روابط و توسعه همکاری های فنی فدراسیون های ایران و کره شمالی صورت می پذیرد ، روابطی که بر خلاف ابتدا و اواسط دهه هشتاد ، در سال های بعد از آن آنچنان که باید مستحکم نبوده است .
ورزشکاران و مربی کشورمان ابتدا به مدت یک هفته در کمپ تمرینی تیم های ملی کره شمالی به تمرین با ورزشکاران آن کشور پراخته و سپس در اپن بین المللی پیونگ یانگ حضور می یابند . 
آریا امیری با ۱۵ و فاطمه جمالی فر با ۱۷ سال از آینده داران این رشته ورزشی می باشند .
با توجه به تجارب دهه هشتاد و تاثیرات ورزشکاران و مربیان سطح بالای کره شمالی در ارتقای تنیس روی‌میز کشورمان ، پیگیری و ملاقات های متعدد مهرداد عای قارداشی ریاست فدراسیون تنیس روی میز ایران با مقامات فدراسیون تنیس روی میز کره شمالی در مجامع بین المللی و تشریح اهداف مشترک فی مابین ، کره ای ها را مجاب نموده که مجددا باب همکاری را با فدراسیون تنیس روی میز ایران بگشایند .
با تلاش بخش بین الملل فدراسیون ،  احتمالا این مراودات منجر به حضور مربیان و ورزشکاران سطح بالای کره شمالی در کشورمان می گردد .

سایت رسمی فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران