تبلیغات


رویدادها

مرحله اول لیگ برتر بانوان

محل :آکادمی امیراحتشام زاده

زمان :۲۸ الی ۳۰ آبان ماه

دور دوم تورایرانی جوانان دختر

محل :اصفهان

زمان :۲۳ الی ۲۵ آبان ماه

دور دوم تورایرانی جوانان پسر

محل :بناب

زمان :۲۳ الی ۲۵ آبان ماه

دور دوم تورایرانی بزرگسالان آقایان

محل :آکادمی امیراحتشام زاده

زمان :۲۰ الی ۲۲ آبان ماه

انتخابی هوپس دختر کشور

محل :اصفهان

زمان :۲۰ الی ۲۲ آبان ماه

انتخابی هوپس پسر کشور

محل :اصفهان

زمان :۱۶ الی ۱۸ آبان ماه

مرحله اول لیگ برتر آقایان

محل :آکادمی امیراحتشام زاده

زمان :۱۶ الی ۱۸ آبان ماه

دور دوم تورایرانی بزرگسالان بانوان

محل :مشهد مقدس

زمان :17 الی 19 آبان 98


لینک ها

مهمترین اخبار


تبلیغات


شرح خبر :

تاریخ :
جمعه
1396/05/06 22:55
کد خبر
25303

ایران ؛فرهنگی غنی/تنیس روی میز غنی
گزارش تاریخی معاون اجرای فدراسیون جهانی(ITTF)در سایت جهانی
 
ایران ؛فرهنگی غنی/تنیس روی میز غنی ایران یک کشور چند لایه جذاب با میراث فرهنگی غنی؛مهماندوست ترین افراد روی زمین ویک کشور بسیار امن برای خارجی ها که در برخی رسانه بشدت اشتباه برداشت شده است. به همین ترتیب؛تنیس روی میز ایران تحت رهبری ریاست فدراسیون مهرداد علیقارداشی ومحمود نظری بعنوان دبیرفدراسیون با ساختارهای بسیار…
 
ایران یک کشور چند لایه جذاب با میراث فرهنگی غنی؛مهماندوست ترین افراد روی زمین ویک کشور بسیار امن برای خارجی ها که در برخی رسانه ها بشدت اشتباه برداشت شده است.
 
به همین ترتیب؛تنیس روی میز ایران تحت رهبری ریاست فدراسیون مهرداد علیقارداشی ومحمود نظری بعنوان دبیرفدراسیون با ساختارهای بسیار عالی در سراسر کشور از جمله پخش مسابقات لیگ مردان وزنان وبا دارا بودن بیشترین مربیان تیم ملی سابق با مدرک phd  همراه با یک برنامه شناسایی استعداد یابی شناخته شده.
توسط گلن تپپر، معاون اجرایی ITTF
اتخاذ سیستم اعتباربخشی مربی ITTF یکی از مراحل بعدی و هدف این بازدید است.
 
گلن تپپر:من شخصا در ایران بودم تا یه آموزش دوره ی ITTF / PTT یاری رسانم، که منجر به یک دوره ی همبستگی المپیک شد که به رهبری Christian Lillieroos سوئد شامل ITTF / PTT Level One، ITTF / PTT Level One Training Conductor و ITTF سطح دوم آموزش مربیان بود.
 
در حالی که در ایران بودم، برنامه ریزی برای استفاده از این سفر برای تعطیلات چند روزه در شهرهای ثبت شده یونسکو، شیراز و Persopolis و اصفهان برایم فراهم شد؛ در حالی که من بسیاری از مناظر جالب فرهنگی را دیدم، فرهنگ غنی ایرانیان من را با فعالیت های مرتبط با تنیس روی میز سوق داد.
 
تهران
 
- کریستین لیلیورووس، دوره فنی المپیک را به چالش کشید که شامل آموزش ITTF / PTT Level One، آموزش ITTF / PTT Level One Training و آموزش سطح دوم آموزش ITTF با اکثریت شرکت کنندگان در PHD های ورزشی مرتبط، با سوالات چالش برانگیز و بحث های سطح بالا بخوبی ظاهر شدند ومن برای دوره آموزش ITTF-PTT  دوره آموزشی سطح یک به آن پیوستم.
 
- جلسات با دکتر افشین مولایی، معاون آموزشی وزارت ورزش ایران و جوانان و رئیس فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران، مهرداد علیقارداشی
 
شیراز-persopolis
 
پیمان ابوالحسنی مدیر اجرایی آموزش و پژوهش فدراسیون تنیس روی میز ایران، عضو کمیته تجهیزات ITTF و رییس هیئت تنیس روی میز فارس ، جلسه ای  در شیراز  برگزار کرد که شامل ارائه ساختارها و فرصت های ITTF برای مدیران، مربیان و بازیکنان در یک جلسه آموزشی در ۱۱ مرکز در شیرازبود.
 
پیمان ابوالحسنی برنامه ای برای گسترش محل برگزاری این برنامه با هدف میزبانی رویدادهای بین المللی و اردوهای بین المللی دردست اجرا دارد.
 
مربیان کلیدی شیراز همراه با پیمان ابوالحسنی، مدیر آموزش و پژوهش  فدراسیون تنیس روی میز ایران و عضو کمیته تجهیزات ITTF به همراه گلن تپر.
اصفهان
 
تنیس روی میزاستان اصفهان که به وسیله مهدی تکابی رهبری می گردد ، یک مدیرکه با کسب و کار متصل است در میان دیگر شهردار اصفهان، رئیس پلیس استان، مالک هتل و مدیر فرودگاه، به عنوان بخشی از هیئت مدیره خود در حرکت هوشمندانه استفاده کرده است که این  یک رهبری پویا در این زمینه می باشد.
 
او برنامه های بزرگی را برای استان خود است که به زودی به استانداردهای بین المللی با توانایی میزبانی مدارهای ITTF Junior و رویدادهای مشابه بازسازی خواهد شد در حال اجرا دارد.
 
تکابی با نزدیک شدن به شهردار اصفهان دکترجمالی نژاد در زمینه تنیس روی میز روز جهانی در طول سه سال متوالی در پل معروف اصفهان که در یونسکو ثبت شده است با بیش از سه هزار نفر در سال ۲۰۱۷ برگزار شده است، کار کرده است.
 
در طی دیدار با دکتر جمالی نژاد، امکان برگزاری جشنواره جهانی تنیس جهانی ۲۰۱۸ در اصفهان در منطقه مشهور یونسکو معروف به میدان امام خمینی قرار گرفت.
 
این امر برای ITTF، ایران و اصفهان بسیار موفق خواهد بود.
 
 
دیدار با شهردار اصفهان دکتر جمالی نژاد (سوم از سمت چپ) و (دومین سمت راست) رئیس هیئت تنیس روی میز استان اصفهان مهدی تکابی، با حضور گلن تپپر
 
هفته ملی امیدواری برای پسران نیز در این دیدار برگزار شد.
 
در مجموع ۱۲۰ پسر در مسابقات مقدماتی شرکت کردند تا  ۱۰ نفر از بهترنیها را از سراسر ایران انتخاب کنند و منتخبین امید  دربهترین شهر، اصفهان برای یک هفته  آموزش و رقابت برپایه مدل امید ITTF برگزار کنند.
 
در همین حال مسابقات  برای رده های ملی امید برای دختران نیز در طول اقامت در اصفهان با حضور ۹۰ دختر در ۱۶ مکان موجود برگزار شد.
 
دو تن از استعدادهای ملی امید دختران درسا موسوی (راست) و (سمت چپ) دینا فرمانی
 
این رقم چشمگیر ۹۰۰ بازیکن شش تا هفت ساله راضی نبوده که اخیرا از طریق یک برنامه شناسایی استعدادها از جمله ۲۷ تست اختصاصی و تنیس روی میز برای انتخاب  ۹۰ نفر ازبهترین  استعدادها برای آینده خواهد بود
 
جلسات با مسعود خیام پور، مدیر امور بین الملل شهرداری اصفهان ، برای بحث در مورد راه های همکاری برگزار شد.
 
ایران، کشوری که در سالهای آینده تماشا خواهید کرد!

سایت رسمی فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران