تبلیغات


رویدادها

انتخابی تیم ملی بزرگسالان آقایان

محل :آکادمی مجموعه انقلاب تهران

زمان :10 الی 13 بهمن

اردو و مسابقات هوپس آسیای میانه

محل :آکادمی مجموعه انقلاب تهران

زمان :3 الی 8 بهمن

مسابقات پیشکسوتان بانوان کشور

محل :شیراز

زمان :28 الی 29 دی

انتخابی تیم ملی بزرگسالان بانوان

محل :آکادمی مجموعه انقلاب تهران

زمان :28 دی الی 1 بهمن


لینک ها

مهمترین اخبار


تبلیغات


شرح خبر :

تاریخ :
یکشنبه
1396/05/08 20:17
کد خبر
25463

در آستانه برگزاری تور ایرانی آقایان در سال جاری ،
با درخواست سرمربی تیم‌ ملی بزرگسالان موافقت شد/ افزایش نفرات حاضر در مسابقات انتخابی تیم ملی بزرگسالان از ۱۰ نفر به ۱۲ نفر
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز ، جمیل لطف الله نسبی سرمربی تیم ‌ملی بزرگسالان طی درخواستی مکتوب خواستار افزایش تعداد نفرات حاضر در مسابقات انتخابی تیم ‌ملی گردید .
لطف الله نسبی در این درخواست با توجه به اهمیت ایجاد انگیزه و تلاش بیشتر در بین ورزشکاران برای قرار گرفتن در بین حاضرین در مسابقات انتخابی تیم ملی ، حضور تعدادی بیشتر از ورزشکاران را در مسابقات انتخابی به منظور ارزیابی بهتر کادر تیم های ملی خواستار شد .
این درخواست‌ پس از بررسی های لازم با موافقت ریاست فدراسیون جهت اصلاح آیین نامه به عوامل اجرایی ابلاغ گردید . 
در همین راستا پس از اصلاح  آیین نامه انتخابی تیم ملی ، مقرر می گردد در سال جاری ۱۰ ورزشکار حاضر در رنکینگ ملی(نفرات دوم تا یازدهم) به اضافه دو ورزشکار بنا به تشخیص و پیشنهاد سرمربی (ورزشکارانی که حداقل در دو تور از سه تور ایرانی بزرگسالان شرکت کرده باشند) جمعا به تعدا  ۱۲ نفر در مسابقات انتخابی حاضر شوند.
این مورد در رابطه با انتخابی تیم ملی بانوان بزرگسال نیز اعمال خواهد شد . 
ضمنا نفر اول رنکینگ‌ ملی در رده سنی بزرگسالان طبق آیین‌نامه مستقیما به عضویت تیم ‌ملی برگزیده و نفر دوم تیم ‌ملی هم‌ پس از برگزاری اولین دور مسابقات انتخابی و با جمع امتیازات پایه رنکینگ و مرحله اول انتخابی برگزیده و از حضور در مرحله دوم‌ انتخابی معاف می گردد .
همچنین نفرات هشتم تا دوازدهم جمع امتیازات (امتیازات پایه رنکینگ و امتیازات مرحله اول) در پایان مرحله اول‌انتخابی ، کماکان امکان حضور در مرحله دوم را نداشته و از دور مسابقات کنار گذاشته می شوند . 
قابل ذکر است که اولین دوره تور ایرانی بزرگسالان از مورخه ۱۰ تا ۱۳ مرداد به میزبانی استان قزوین و با نام بزرگداشت دهه کرامت برگزار می گردد .

تبلیغات


سخن روز

 

 

اطلاعيه مهم فدراسيون 
(( هيات اصفهان پيشتاز در صدور کارت هاي عضويت))
 
پيرو بخشنامه و ابلاغيه هاي قبلي اين فدراسيون به استناد دستور و تاکيد وزارت ورزش و جوانان و مصوبه هيات رئيسه ، صدور کارت عضويت سال1396 از مدارک اصلي مجوز حضور در کليه رويدادهاي مسابقاتي ، آموزشي ، مربيگري ، داوري و .... مي باشد .
لذا شايسته است عوامل اجرايي فدراسيون ، هيات هاي محترم استاني نسبت به اين مهم اهتمام ويژه اي را مبذول فرمايند .

logo-samandehi


اطلاعات