تبلیغات


رویدادها

تورایرانی نوجوانان و جوانان پسر

محل :خرم آباد

زمان :27 الی 30 آذرماه 97


لینک ها

مهمترین اخبار


تبلیغات


شرح خبر :

تاریخ :
شنبه
1396/05/14 16:54
کد خبر
26103

برای اولین بار حمایت از مربیان ملی
با درخواست مدیریت تیم‌های ملی ، ایجاد انگیزه برای قشر فعال و تاثیرگذار تنیس روی میز
ه گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز ، طرح برگزاری اردوهای ‌ملی کوتاه مدت (اردوهای ۸ تا ۱۰ روزه پس از مسابقات داخلی) ، اردوهای  میان مدت (اردوهای ۲ تا سه ماهه قبل از رویدادهای مهم المپیک ، ‌جهانی و آسیایی) و اردوهای شبانه روزی مستعدین رده های سنی (حمایت از مستعدین خاص در طول سال) با پرداخت حق الزحمه به مربیان از طرف فدراسیون همراه می شود .
 
محمود نظری دبیر فدراسیون در این رابطه به سایت فدراسیون گفت : 
با توجه به اهداف استراتژیک و بنا به دستور مقام محترم ریاست فدراسیون در راستای ایجاد انگیزه و حمایت از نیروهای انسانی تاثیرگذار ، زحمتکش و فعال در عرصه تنیس روی میز کشور ، محورهای‌ مختلفی را در راستای حمایت از مربیان از زمان شروع به کارمان در فدراسیون همواره پیگیری و حتی الامکان اجرایی نموده ایم .
 
دبیر فدراسیون بخشی از این نمونه حمایت ها را به شرح ذیل تشریح نمود : 
۱. توجه به مربیان جوان ، پر تلاش و بازیکن ساز در راستای افزایش نیروهای انسانی در عرصه ملی 
۲.تلاش برای ورود ملی پوشان و قهرمانان سابق کشور به عرصه های ملی  مربیگری 
۳.حضور طیف وسیع تری از مربیان به ‌همراه تیم ها و ورزشکاران ملی در مسابقات بین المللی 
۴.برگزاری منظم و مستمر کلاس های مربیگری داخلی و دوره های جدید و تاثیرگذار بین المللی 
۵.اعزام مربیان جوان و سازنده به دوره های پیشرفته مربیگری و کمپ های بین المللی 
۶.تشویق و تقدیر از مربیان فعال و سازنده در سراسر کشور 
  
محمود نظری در همین راستا  ادامه داد : این بار بنا به درخواست مدیریت محترم ‌تیم های ملی و موافقت ریاست فدراسیون ، کلیه مربیان حاضر در اردوهای ملی با ابلاغ رسمی مدت دار و تعیین حق الزحمه به همکاری خود با فدراسیون ادامه می دهند. 
 
نظری افزود : 
پیش از این و در طی سال های متمادی فعالیت فدراسیون ها در ادوار مختلف ،  کلیه مربیان بنا به تعهدات ملی و کشوری و بر پایه عشق و علاقه در تیم های ملی به فعالیت پرداخته که از همه مربیان ادوار مختلف تشکر می نماییم .
در همین راستا سعی کرده ایم این تعهدات ملی و دلسوزانه با پرداخت حق الزحمه همراه گردد تا ضمن ارج نهادن به تلاش و فداکاری مربیان ، انگیزه های مضاعفی نیز در بین این قشر همیشه همراه با فدراسیون ایجاد گردد .
 
دبیر فدراسیون در ادامه گفت : 
این اقدام (پرداخت حق الزحمه به مربیان ملی) از ابتدای اجرای تقویم اجرایی سال ۱۳۹۶ (بخش مربوط به اردوهای آموزشی ) با قوت اجرا می گردد.
 
محمود نظری دبیر فدراسیون تنیس روی میز در پایان اعلام داشت : 
فدراسیون تنیس روی میز ضمن استمرار حمایت از مربیان ، در تلاش است در راستای بهره گیری از دانش مدرسان و مربیان خارجی به منظور ارتقای مدرسان و مربیان جوان داخلی، در مقاطع زمانی مشخص با دعوت از مربیان خارجی انگیزه های بیشتری را ایجاد نماید .
 
دبیر فدراسیون در ادامه توضیح داد : 
در فاز اول و در همین راستا ورود چند مربی تمرین دهنده برای ورزشکاران سنین پایه از کشور کره شمالی و چین و چند مدرس برای تقویت امور آموزشی مربیان از کشورهای سوئد و آلمان در دستور کار قرار گرفته و طی مذاکرات ماه های اخیر ریاست فدراسیون در مجامع بین المللی ، پیشرفت های خوبی نیز جهت ورود کوتاه مدت و در صورت تایید فنی حضور یک ساله آنان در کشور  فراهم شده است.

سایت رسمی فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران