تبلیغات


رویدادها

انتخابی تیم ملی بزرگسالان آقایان

محل :آکادمی مجموعه انقلاب تهران

زمان :10 الی 13 بهمن

اردو و مسابقات هوپس آسیای میانه

محل :آکادمی مجموعه انقلاب تهران

زمان :3 الی 8 بهمن

مسابقات پیشکسوتان بانوان کشور

محل :شیراز

زمان :28 الی 29 دی

انتخابی تیم ملی بزرگسالان بانوان

محل :آکادمی مجموعه انقلاب تهران

زمان :28 دی الی 1 بهمن


لینک ها

مهمترین اخبار


تبلیغات


شرح خبر :

تاریخ :
پنجشنبه
1396/06/02 14:35
کد خبر
30263

تور جهانی چک
رویارویای دیدنی ایران و آلمان / آیا اولین شگفتی را ایرانی ها در قلب اروپا رقم‌ می زنند ؟
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز ، تور جهانی چک در حالی در جریان است که نیما عالمیان‌ با وداعی تلخ و طی یک بازی نفس گیر با نتیجه نزدیک ۴-۳ بازی در مقابل ورزشکار چینی واگذار و حالا تنها امیدش برای مدال آوری به مرحله یک هشتم نهایی بازی های دو نفره می باشد ،  مرحله ای که او به اتفاق برادرش نوشاد می بایست راس ساعت ۱۴ به وقت ایران در مقابل تیم دونفره قدرتمند روسیه (لونتسف و پیکوف) مبارزه نمایند .
اما نوشاد که با ۵ پیروزی جانانه خود را به جمع ۳۲ ورزشکار اصلی این مسابقات رسانده ، می بایست راس ساعت  17:40 به وقت ایران در مقابل رووین فیلوس آلمانی سید پنج مسابقات قرار بگیرد .
این آلمانی که بعد از اوتچارف و تیمو بول هم تیمی هایش در جایگاه سوم ورزشکاران کشورش در فهرست جهانی رنکینگ قرار دارد ، به خوبی می داند قرار است در مقابل ورزشکاری به مبارزه بپردازد که نه تنها سابقه پیروزی بر بزرگانی همچون وان لی چین و رقابت های پایاپایی را با امثال اوتچارف معروف دارد بلکه با نبوغی مثال زدنی هر غیر ممکنی را می تواند ممکن سازد . 
نوشاد عالمیان با هوشی سرشار ، بکهند ها و سرویس هایی در بالاترین سطح دنیا ، دراپ شات هایی مثال زدنی در کنار جنگندگی و اقداماتی بعضا خارق العاده  در حین رالی ، می تواند یکبار دیگر همچون سال های اخیر با بازی زیبا و شاید پیروزی بر این رقیب آلمانی ضمن خوشحال کردن ورزش دوستان ، پینگ‌ پنگ در حال پیشرفت ایران را بیش از گذشته به جهانیان معرفی نماید .

تبلیغات


سخن روز

 

 

اطلاعيه مهم فدراسيون 
(( هيات اصفهان پيشتاز در صدور کارت هاي عضويت))
 
پيرو بخشنامه و ابلاغيه هاي قبلي اين فدراسيون به استناد دستور و تاکيد وزارت ورزش و جوانان و مصوبه هيات رئيسه ، صدور کارت عضويت سال1396 از مدارک اصلي مجوز حضور در کليه رويدادهاي مسابقاتي ، آموزشي ، مربيگري ، داوري و .... مي باشد .
لذا شايسته است عوامل اجرايي فدراسيون ، هيات هاي محترم استاني نسبت به اين مهم اهتمام ويژه اي را مبذول فرمايند .

logo-samandehi


اطلاعات