تبلیغات


رویدادها

انتخابی تیم ملی بزرگسالان آقایان

محل :آکادمی مجموعه انقلاب تهران

زمان :10 الی 13 بهمن

اردو و مسابقات هوپس آسیای میانه

محل :آکادمی مجموعه انقلاب تهران

زمان :3 الی 8 بهمن

مسابقات پیشکسوتان بانوان کشور

محل :شیراز

زمان :28 الی 29 دی

انتخابی تیم ملی بزرگسالان بانوان

محل :آکادمی مجموعه انقلاب تهران

زمان :28 دی الی 1 بهمن


لینک ها

مهمترین اخبار


تبلیغات


شرح خبر :

تاریخ :
جمعه
1396/06/03 18:33
کد خبر
30583

وداع یاران با محمد وهاب زاده
برگزاری مراسم بزرگداشت قهرمان ارزنده و سابق ملی کشور

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز، عصر امروز با حضور مهرداد  علی قارداشی ریاست فدراسیون  و امیراحتشام زاده پدر تنیس روی میز ایران و همچنین حضور دیگر بزرگان تنیس روی میز کشور مراسم بزرگداشت زنده یاد محمد وهاب زاده قهرمان ارزنده و سابق تنیس روی میز کشور در محل سالن کنفرانس ساختمان شماره یک فدراسیون تنیس روی میز واقع در مجموعه ورزشی انقلاب تهران برگزار شد.

 مراسم امروز با سخنرانی منوچهر زندی قهرمان اسبق و پیشکسوت تنیس روی میز کشورمان شروع و در ادامه  محسن اسلامی ،  فرخ سنجری، امیر میرصادقی ،ناصر نجفی، اصغر مناجاتی، علی جعفری ، محمد حمزه پور ، مسعود ذنوزی و بهمن رشیدی که همگی از پیشکسوتان و قهرمانان اسبق تنیس روی میز کشورمان می باشند از خاطرات خود با مرحوم محمد وهاب زاده گفتند . به گفته همبازیان مرحوم وهاب زاده ، او چهره ای دوست داشتنی و با اخلاق در تنیس روی میز ایران بود .

به گفته دوستانش آن مرحوم خوش رو ، آرام و بازیکن تکنیکی بود که بدلیل اجرای تکنیک های روز تنیس روی میز خیلی زود در میان بزرگان جا باز کرد .

مرحوم وهاب زاده اولین بازیکن ایران بود که لژیونر شد و سال ۱۳۵۱ وارد لیگ آلمان شد و بارها برای تیم ملی در رقابت های جهانی و آسیایی به میدان رفت .

دیگر عزیزان حاضر در این مراسم عبارتند از :

 محمد رضا میرالماسی ،حمید برادران ،داریوش ضرغامپور  ،حسین مقدم ،پیمان حسنی ،مهدی قره گوزلو ،داود ولظم،دکتر عبدالهی، ضیاء حسینی

 در پایان این مراسم  مهرداد علی قارداشی ریاست فدراسیون، از شرکت یکایک حضار در این مراسم قدردانی نمود و احترام به پیشکسوتان و قهرمانان اسبق ملی را یکی از افتخارات این فدراسیون برشمرد.

 

 
 

تبلیغات


سخن روز

 

 

اطلاعيه مهم فدراسيون 
(( هيات اصفهان پيشتاز در صدور کارت هاي عضويت))
 
پيرو بخشنامه و ابلاغيه هاي قبلي اين فدراسيون به استناد دستور و تاکيد وزارت ورزش و جوانان و مصوبه هيات رئيسه ، صدور کارت عضويت سال1396 از مدارک اصلي مجوز حضور در کليه رويدادهاي مسابقاتي ، آموزشي ، مربيگري ، داوري و .... مي باشد .
لذا شايسته است عوامل اجرايي فدراسيون ، هيات هاي محترم استاني نسبت به اين مهم اهتمام ويژه اي را مبذول فرمايند .

logo-samandehi


اطلاعات