تبلیغات


رویدادها

مسابقات قهرمانی نوجوانان و جوانان دختر کشور

محل :اراک

زمان :7 الی 10 آذرماه

مسابقات تورایرانی بزرگسالان آقایان کشور ( درجه 2 )

محل :اراک

زمان :1 الی 3 آذرماه


لینک ها

مهمترین اخبار


تبلیغات


شرح خبر :

تاریخ :
شنبه
1396/06/11 19:57
کد خبر
32423

دبیر فدراسیون تنیس روی میز :
نوشاد موظف است در تور‌های ایرانی بعدی حاضر شود

دبیر فدراسیون تنیس روی میز کشورمان گفت: نوشاد به همراه دیگر بازیکنان موظف هستند که در تور‌های ایرانی بعدی حاضر شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز ، محمود نظری دبیر فدراسیون تنیس روی میز کشورمان در گفتگو گو با خبرنگار گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان ، در مورد سقوط نوشاد عالمیان در آخرین رنکینگ ملی اعلام شده از سوی فدراسیون تنیس روی میز گفت: نوشاد عالمیان از 3  تور ایرانی برگزار شده در یکی از آنها به دلیل مسافرت شرکت نکرده و باعث شده که با افت رنکینگ مواجه شود . با این حال او موظف است که در 2 تور باقی مانده ایرانی در سال 96 حاضر شود تا رتبه اش بهتر شود و به جمع 12 نفر برتر برسد.

نظری افزود : برنامه تور ایرانی و این سبک از مسابقات تنیس روی میز  قرار بود از ابتدای سال 96 آغاز شود اما مشکلاتی که در سیستم مسابقات دسته برتر و دیگر دسته ها وجود داشت باعث شد تا ما مسابقات تور ایرانی را 6 ماه زود تر و از نیمه دوم سال 95 آغاز کنیم . به همین دلیل مجبور شدیم برای امتیاز بندی اولیه از امتیازات گذشته بازیکنان استفاده کنیم و همین مسئله باعث شد که برخی از همان ابتدا امتیاز بالایی برای آغاز مسابقات نداشته باشند.

مسابقات تور ایرانی آقایان در بخش بزرگسالان تا کنون در چهار شهر شیراز ، اراک ، قزوین و اصفهان برگزار شده است که برخی از بازیکنان مانند افشین نوروزی در هر 4 رویداد شرکت کردند و برخی هم مانند نوشاد در دو تور ایرانی مانند شیراز و اراک شرکت نکرده است . تا امتیاز کمتری نسبت به دیگر بازیکنان داشته باشد و جایگاه پائین تری کسب کند.

دبیر فدراسیون تنیس روی میز کشورمان ادامه داد : تنها بحث ضعف و قدرت مطرح نیست و حضور مستمر بازیکنان هم می تواند کمک شایانی به امتیاز آن در جدول رده بندی داشته باشد . نوشاد اگرچه در اصفهان جایگاه دوم را به دست اورد اما به دلیل حضور کمتر در این مسابقات جایگاه بالاتری ندارد.

او افزود : نیما عالمیان هم در 3 تور به عنوان قهرمانی رسید اما به دلیل شکستی که در تور قزوین و در جمع 8 ورزشکار متحمل شد جایگاه نخستی خود را به افشین نوروزی داد.

محمود نظری در پایان گفت : ورزشکاران برای آن که بتوانند در مسابقات لیگ برتر و انتخابی تیم ملی حاضر شوند باید امتیاز تور ایرانی را داشته باشند و به همین دلیل همه از جمله نوشاد عالمیان موظف به حضور در تور های ایرانی باقی مانده هستند . این امتیازات اهمیت زیادی دارد و ما پیش از این هم بازیکنان را که در مسابقات از جمله انتخابی تیم ملی شرکت نکرده بودند را به تیم ملی دعوت نکردیم و ترکیب جوان و آینده داری راهی مسابقات قهرمانی آسیا کردیم که خوشبختانه نتیجه قابل قبولی هم رقم خورد.

تبلیغات


سخن روز

 

 

اطلاعيه مهم فدراسيون 
(( هيات اصفهان پيشتاز در صدور کارت هاي عضويت))
 
پيرو بخشنامه و ابلاغيه هاي قبلي اين فدراسيون به استناد دستور و تاکيد وزارت ورزش و جوانان و مصوبه هيات رئيسه ، صدور کارت عضويت سال1396 از مدارک اصلي مجوز حضور در کليه رويدادهاي مسابقاتي ، آموزشي ، مربيگري ، داوري و .... مي باشد .
لذا شايسته است عوامل اجرايي فدراسيون ، هيات هاي محترم استاني نسبت به اين مهم اهتمام ويژه اي را مبذول فرمايند .

logo-samandehi


اطلاعات