تبلیغات


رویدادها

مرحله رفت لیگ برتر نوجوانان و جوانان پسر

محل :تهران

زمان :۲ الی ۳ اسفند

تورایرانی نوجوانان و جوانان پسر

محل :اهواز

زمان :25 الی 28 بهمن 97

تورایرانی نوجوانان و جوانان دختر

محل :بوشهر

زمان :23 الی 26 بهمن ماه


لینک ها

مهمترین اخبار


تبلیغات


شرح خبر :

تاریخ :
سه شنبه
1396/06/14 23:46
کد خبر
32903

با دعوت دانشگاه فنی حرفه ای کشور
نشست صمیمی مسئولین فدراسیون و مدیران دانشگاه / حمایت از تولید داخلی تجهیزات تخصصی
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز ، محمود نظری دبیر  و پیمان حسنی کارشناس فدراسیون بنا به دعوت دانشگاه فنی حرفه ای کشور جلسه ای را در محل دانشگاه فوق الذکر پیرامون همکاری های متقابل برگزار نمودند .
در این نشست که جناب آقای دکتر شمس ریاست دانشگاه ، دکتر نجفی معاونت دانشگاه ، دکتر رمضانی مدیر تربیت بدنی و جناب آقای ابطحی مدیر اداری دانشگاه حضور داشتند ، مباحثی در راستای عقد تفاهم نامه در حوزه های مختلف مطرح شد . 
در این جلسه صمیمی دکتر شمس ریاست دانشگاه ضمن استقبال از ارتباط صمیمی با ورزش کشور به خصوص تنیس روی میز آمادگی خود را در راستای توسعه کمی و کیفی ورزش کشور اعلام داشتند .
محمود نظری دبیر فدراسیون نیز ضمن تشکر از دعوت بعمل آمده ، آمادگی فدراسیون تنیس روی میز را جهت هرگونه همکاری و تفاهم با آن دانشگاه خصوصا بهره گیری از توان و تجارب بدنه کارشناسی دانشگاه فنی و حرفه ای کشور اعلام داشت . 
در ادامه از آقای عباس رحیمی نیا مبتکر تحت حمایت دانشگاه فنی و حرفه ای که موفق به ابداع دستگاه پرتاب توپ شده است دعوت بعمل آمد که این ابتکار خود را در حضور مسئولین فدراسیون به نمایش بگذارد . 
در پایان مقرر گردید این مبتکر جوان و علاقه مند بزودی در یکی از اردوهای تیم‌ ملی ، کارایی دستگاه مورد نظر را به نمایش گذاشته تا مربیان تیم ملی و کارشناسان تجهیزات فدراسیون نقطه نظرات تکمیلی خود را مطرح نمایند .
ضمن اینکه تا دو هفته آینده با نشست های کارشناسی طرفین ، پیش نویس عقد تفاهمنامه در حوزه های مختلف تهیه می گردد .
لازم به ذکر است که دانشگاه فنی و حرفه ای کشور از دانشگاه های بسیار معتبری می باشد که تحت نظر وزارت آموزش عالی با تمام پتانسیل در حال تلاش برای ایجاد ارتباط هرچه بهتر بین صنعت و دانشگاه و تربیت نیروهای انسانی متخصص می باشد .

 

سایت رسمی فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران