تبلیغات


رویدادها

تورایرانی بزرگسالان آقایان کشور

محل :منطقه آزاد اروند - آبادان

زمان :12 - 15 آذر ۹۷

تورایرانی بزرگسالان بانوان کشور

محل :مشهد مقدس

زمان :۷ - ۹ آذر ۹۷

مرحله اول لیگ برتر آقایان باشگاههای کشور

محل :آکادمی امیراحتشام زاده مجموعه انقلاب تهران

زمان :29 آبان - ۱ آذر ۹۷

المپیاد استعدادهای برتر پسر

محل :اصفهان

زمان :1 الی 4 آذرماه 97

المپیاد استعدادهای برتر دختر

محل :کرج

زمان :1 الی 4 آذرماه 97

دور دوم هوپس دختر

محل :قم

زمان :۲۳ الی ۲۵ آبان


لینک ها

مهمترین اخبار


تبلیغات


شرح خبر :

تاریخ :
سه شنبه
1396/06/14 23:46
کد خبر
32903

با دعوت دانشگاه فنی حرفه ای کشور
نشست صمیمی مسئولین فدراسیون و مدیران دانشگاه / حمایت از تولید داخلی تجهیزات تخصصی
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز ، محمود نظری دبیر  و پیمان حسنی کارشناس فدراسیون بنا به دعوت دانشگاه فنی حرفه ای کشور جلسه ای را در محل دانشگاه فوق الذکر پیرامون همکاری های متقابل برگزار نمودند .
در این نشست که جناب آقای دکتر شمس ریاست دانشگاه ، دکتر نجفی معاونت دانشگاه ، دکتر رمضانی مدیر تربیت بدنی و جناب آقای ابطحی مدیر اداری دانشگاه حضور داشتند ، مباحثی در راستای عقد تفاهم نامه در حوزه های مختلف مطرح شد . 
در این جلسه صمیمی دکتر شمس ریاست دانشگاه ضمن استقبال از ارتباط صمیمی با ورزش کشور به خصوص تنیس روی میز آمادگی خود را در راستای توسعه کمی و کیفی ورزش کشور اعلام داشتند .
محمود نظری دبیر فدراسیون نیز ضمن تشکر از دعوت بعمل آمده ، آمادگی فدراسیون تنیس روی میز را جهت هرگونه همکاری و تفاهم با آن دانشگاه خصوصا بهره گیری از توان و تجارب بدنه کارشناسی دانشگاه فنی و حرفه ای کشور اعلام داشت . 
در ادامه از آقای عباس رحیمی نیا مبتکر تحت حمایت دانشگاه فنی و حرفه ای که موفق به ابداع دستگاه پرتاب توپ شده است دعوت بعمل آمد که این ابتکار خود را در حضور مسئولین فدراسیون به نمایش بگذارد . 
در پایان مقرر گردید این مبتکر جوان و علاقه مند بزودی در یکی از اردوهای تیم‌ ملی ، کارایی دستگاه مورد نظر را به نمایش گذاشته تا مربیان تیم ملی و کارشناسان تجهیزات فدراسیون نقطه نظرات تکمیلی خود را مطرح نمایند .
ضمن اینکه تا دو هفته آینده با نشست های کارشناسی طرفین ، پیش نویس عقد تفاهمنامه در حوزه های مختلف تهیه می گردد .
لازم به ذکر است که دانشگاه فنی و حرفه ای کشور از دانشگاه های بسیار معتبری می باشد که تحت نظر وزارت آموزش عالی با تمام پتانسیل در حال تلاش برای ایجاد ارتباط هرچه بهتر بین صنعت و دانشگاه و تربیت نیروهای انسانی متخصص می باشد .

 

سایت رسمی فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران