تبلیغات


رویدادها

مسابقات قهرمانی نوجوانان و جوانان دختر کشور

محل :اراک

زمان :7 الی 10 آذرماه

مسابقات تورایرانی بزرگسالان آقایان کشور ( درجه 2 )

محل :اراک

زمان :1 الی 3 آذرماه


لینک ها

مهمترین اخبار


تبلیغات


شرح خبر :

تاریخ :
شنبه
1396/06/18 23:31
کد خبر
33303

لیگ دسته اول تنیس روی میز جوانان و نوجوانان گرامیداشت شهید محسن حججی
با پایان مسابقات تیم های برتر مشخص شدند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز، این دوره از مسابقات با حضور 26 تیم از استان های مختلف کشور طی روزهای 16 و 17 شهریورماه در سالن ورزشی دانشگاه صنعتی اراک برگزار شد.

در پایان این مسابقات تیم آکادمی قائمی قم بر سکوی قهرمانی ایستاد، پالایش نفت آبادان دوم شد و تیم های دامپرور اراک و نیک سپار یزد به صورت مشترک به مقام سوم دست یافتند.
این رقابت ها ابتدا به صورت دوره ای در قالب هشت گروه سه و چهار تیمی برگزار و از هر گروه دو تیم به مرحله بعدی صعود کردند.سپس ۱۶ تیم صعود کننده در یک جدول حذفی آسیایی به رقابت پرداخته و در نهایت تیم ها تعیین مقام شدند.
 
محمود همت به عنوان ناظر بر مسابقات نظارت داشت و همچنین قاسم عمویان به عنوان سرداور و روح الله جوادی به عنوان کمک سرداور هدایت این مسابقات را بر عهده داشتند. همچنین مرتضی میرزاخانی، سعید آذرنوش، محمد مصباحی، مجید جمالو، روزبه خلیلی، هوشنگ بهلولی، حامد حقدین و علی تفتی به عنوان داور، این مسابقات را قضاوت نمودند.

تبلیغات


سخن روز

 

 

اطلاعيه مهم فدراسيون 
(( هيات اصفهان پيشتاز در صدور کارت هاي عضويت))
 
پيرو بخشنامه و ابلاغيه هاي قبلي اين فدراسيون به استناد دستور و تاکيد وزارت ورزش و جوانان و مصوبه هيات رئيسه ، صدور کارت عضويت سال1396 از مدارک اصلي مجوز حضور در کليه رويدادهاي مسابقاتي ، آموزشي ، مربيگري ، داوري و .... مي باشد .
لذا شايسته است عوامل اجرايي فدراسيون ، هيات هاي محترم استاني نسبت به اين مهم اهتمام ويژه اي را مبذول فرمايند .

logo-samandehi


اطلاعات