تبلیغات


رویدادها

انتخابی تیم ملی بزرگسالان آقایان

محل :آکادمی مجموعه انقلاب تهران

زمان :10 الی 13 بهمن

اردو و مسابقات هوپس آسیای میانه

محل :آکادمی مجموعه انقلاب تهران

زمان :3 الی 8 بهمن

مسابقات پیشکسوتان بانوان کشور

محل :شیراز

زمان :28 الی 29 دی

انتخابی تیم ملی بزرگسالان بانوان

محل :آکادمی مجموعه انقلاب تهران

زمان :28 دی الی 1 بهمن


لینک ها

مهمترین اخبار


تبلیغات


شرح خبر :

تاریخ :
جمعه
1396/06/24 17:42
کد خبر
34503

کاپ آسیا
یک پیروزی و دو شکست / سرگروهی نیما عالمیان قطعی شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز، با پیگیری مسابقات کاپ آسیا در احمدآباد هند نتایج بدست آمده توسط نمایندگان کشورمان به شرح زیر می باشد.

نوشاد عالمیان در بازی اول مقابل حریف قدرتمند خود چونگ چی یوآن از چین تایپه با رنک 15 جهان بازی را با نتیجه 3 بر 1 واگذار نمود، همچنین در دومین بازی علی الرغم بازی مبارزه ای جانانه مقابل جی اونگ سانجئون کره ای با رنکینگ 42 جهان و باسابقه حذف کردن مالونگ چینی نفر اول جهان و همچنین مقام دومی آسیا با نتیجه 3 بر 2 شکست خورد.

نیما عالمیان با خلق شگفتی تا کنون در جدول گروهی موفق به کسب دو برد گردیده است. نیما در بازی اول خود مقابل پاداساک تایلندی با نتیجه 3 بر 2 به پیروزی دست یافت و در بازی دوم نیز هارمت دسای هندی را در جمع کثیر هواداران هندی با نتیجه 3 بر 2 شکست داد.

ندا شهسواری در بازی اول را مقابل ساوتابوت تایلندی واگذار نمود، در بازی دوم نیز مقابل مانیکا باترا هندی با نتیجه 3 بر 0 شکست را قبول کرد. مانیکا باترا چندی پیش در مسابقات قهرمانی آسیا در ووشی چین مقابل فاطمه جمالی فر شکست خورده بود

تبلیغات


سخن روز

 

 

اطلاعيه مهم فدراسيون 
(( هيات اصفهان پيشتاز در صدور کارت هاي عضويت))
 
پيرو بخشنامه و ابلاغيه هاي قبلي اين فدراسيون به استناد دستور و تاکيد وزارت ورزش و جوانان و مصوبه هيات رئيسه ، صدور کارت عضويت سال1396 از مدارک اصلي مجوز حضور در کليه رويدادهاي مسابقاتي ، آموزشي ، مربيگري ، داوري و .... مي باشد .
لذا شايسته است عوامل اجرايي فدراسيون ، هيات هاي محترم استاني نسبت به اين مهم اهتمام ويژه اي را مبذول فرمايند .

logo-samandehi


اطلاعات