تبلیغات


رویدادها

انتخابی تیم ملی بزرگسالان آقایان

محل :آکادمی امیراحتشام زاده تهران

زمان :23 الی 26 خرداد

انتخابی تیم ملی بزرگسالان بانوان

محل :آکادمی امیراحتشام زاده تهران

زمان :17 الی 20 خردادماه 98


لینک ها

مهمترین اخبار


تبلیغات


شرح خبر :

تاریخ :
چهارشنبه
1396/06/29 23:50
کد خبر
35223

قهرمانی نونهالان پسر کشور
کردستان و تهران در فینال / ارتقای‌قابل توجه استان‌های سیستان و کهگلویه / میزبانی شایسته کردستانی ها در سقز
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز ، مسابقات قهرمانی نونهالان پسر کشور که به میزبانی استان کردستان و شهرستان سقز از سه شنبه ۲۸ شهریور آغاز شده است ، با استقبال بی نظیر و حضور ۳۰ تیم از استان های کشور  و تیم های شهید حججی سقز و توابع تهران و در مجموع با ۳۲ تیم در جریان می باشد  .
با انجام مسابقات تیمی ، استان های کردستان و تهران با شایستگی به فینال مسابقات راه یافته و تیم های خوزستان و قم مشترکا سوم شدند .
از نکات جالب این دوره از مسابقات ، صعود تیم های سیستان و بلوجستان و کهگلویه و بویراحمد از دور مقدماتی و حضور این استان ها در بین ۱۶ تیم برتر مسابقات می باشد . 
این مسابقات در رده های سنی ۹ تا ۱۲ سال و در بخش های تیمی ، انفرادی ۹ و ۱۰ سال ، انفرادی ۱۱ و ۱۲ سال و بازی های دو نفره برگزار می گردد . 
مراسم افتتاحیه این دوره از مسابقات که با حضور مسئولین استانی و شهرستانی و اجرای آیین سنتی مردم غیور و خون گرم کردستان برگزار گردید ، از زیباترین مراسم افتتاحیه سال های اخیر در مسابقات کشوری تنیس روی میز می باشد که جا دارد از هیات تنیس روی میز استان کردستان و هیات تنیس روی میز  و اداره ورزش و جوانان سقز تشکر ویژه داشت .
 
 
 
 

سایت رسمی فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران