تبلیغات


رویدادها

تورایرانی نوجوانان و جوانان پسر

محل :خرم آباد

زمان :27 الی 30 آذرماه 97


لینک ها

مهمترین اخبار


تبلیغات


شرح خبر :

تاریخ :
جمعه
1396/07/28 22:52
کد خبر
38343

قهرمانی نوجوانان و جوانان پسر
چهار تیم برتر مشخص شدند / رقابت تهران ، مازندران ، البرز و مرکزی برای قهرمانی در بخش تیمی / شکست میلیمتری میزبان
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز ، ساعتی قبل با پایان آخرین بازی از مرحله یک چهارم نهایی مسابقات تیمی ، تیم های تهران ، البرز ، مازندران و مرکزی با برتری در مقابل رقبای خود به مرحله نیمه نهایی مسابقات راه یافته و می بایست برای کسب عنوان ارزشمند قهرمانی تیمی مسابقات به رقابت بپردازند .
مسابقات تیمی قهرمانی نوجوانان و جوانان کشور با حضور  ۲۹ تیم از ۲۸ استان کشور با نام شهید مقبل و به پاس هفته تربیت بدنی و ورزش به میزبانی هیات پرتلاش قزوین و همکاری بسیار خوب مسئولین آن هیات در جریان می باشد . 
فردا شنبه روز پایانی این مسابقات با معرفی نفرات برتر مسابقات انفرادی نوجوانان ، جوانان ، دو نفره و تیمی به پایان خواهد رسید . 
در مسابقات نیمه نهایی بخش تیمی ، تهران با استان مرکزی و البرز با مازندران رقابت خواهند کرد ، در همین راستا و ساعتی قبل تیم قزوین میزبان مسابقات علی رغم تشویق بی امان تماشاگران طی یک بازی نزدیک میدان را با حساب ۴-۳ به تیم پرتلاش استان مرکزی واگذار و از صعود به جمع چهار تیم برتر بازماند .   
مهرداد علی قارداشی ریاست فدراسیون فردا عصر جهت حضور در مراسم پایانی در قزوین حضور خواهد داشت ، ضمن اینکه حاج داود محمدی پیشکسوت خوش نام تنیس روی میز ایران و قدیمی ترین رئیس هیات استانی در سطح کشور ، از حامیان اصلی برگزاری این مسابقات می باشد .

 

سایت رسمی فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران