تبلیغات


رویدادها

مرحله مقدماتی انتخابی تیم ملی بزرگسالان بانوان

محل :آکادمی امیراحتشام زاده ( فدراسیون )

زمان :۲۹ الی ۳۰ فروردین ۹۸

مرحله مقدماتی انتخابی تیم ملی بزرگسالان آقایان

محل :آکادمی امیراحتشام زاده ( فدراسیون )

زمان :۲۶ الی ۲۷ فروردین ۹۸

انتخابی تیم ملی نوجوانان دختر

محل :شهید عضدی ( فدراسیون )

زمان :۹ الی ۱۱ فروردین ۹۸

انتخابی تیم ملی نوجوانان پسر

محل :آکادمی امیراحتشام زاده ( فدراسیون )

زمان :۹ الی ۱۱ فروردین ۹۸


لینک ها

مهمترین اخبار


تبلیغات


شرح خبر :

تاریخ :
شنبه
1396/07/29 10:01
کد خبر
38423

اهمیت تور های ایرانی و رنکینگ ملی
لژیونر جوان برای حضور در تور ایرانی بزرگسالان به ایران می آید / رقابت ها سنگین تر شد / کاپیتان سابق ، غایب بزرگ
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز ، امین احمدیان که پیش از این قرار  بود در دور دوم تور ایرانی بزرگسالان به دلیل حضور در لیگ آلمان غایب باشد ، با توصیه فدراسیون و به دلیل اهمیت تورهای ایرانی و رنکینگ ملی ، طی هماهنگی با باشگاه آلمانی ، بامداد دوشنبه از آلمان  وارد کشور شده و در تور ایرانی بزرگسالان بزرگداشت مرحوم محمد شکیب رهنما حضور می یابد .
از طرفی محمد رضا اخلاق پسند کاپیتان سابق تیم ملی و ورزشکار المپیکی که با کوله باری از تجربه کماکان در میادین حضور موفقی دارد ، به دلیل بازی و مربیگری چند ماهه در ایالت هیوستون آمریکا و پس از آن حضور در جام باشگاه های عرب به همراه نماینده لبنان ، غایب بزرگ دور دوم تور ایرانی بزرگسالان می باشد. 
با حضور امین احمدیان در تور ایرانی پیش رو ، این مسابقات بیش از پیش دارای حساسیت شده و رقابت های تنگاتنگی را می توان در این دوره از مسابقات متصور بود .
افشین نوروزی ، نیما عالمیان ، نوشاد عالمیان ، میعاد لطفی ، محمد علی رویین تن از چهره های شاخص حاضر در تور ایرانی می باشند که به این جمع می بایست کاپیتان سال های متمادی و سابق تیم ملی مهران احدی را اضافه نمود ، ورزشکار فوق العاده با تجربه ای که کماکان برای هر حریفی خطرناک و درصورت قرعه مناسب حتی شانس بالایی برای حضور مجدد در بین برترین ها را با خود یدک می کشد.‌

 

سایت رسمی فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران