تبلیغات


رویدادها

انتخابی تیم ملی بزرگسالان آقایان

محل :آکادمی مجموعه انقلاب تهران

زمان :10 الی 13 بهمن

اردو و مسابقات هوپس آسیای میانه

محل :آکادمی مجموعه انقلاب تهران

زمان :3 الی 8 بهمن

مسابقات پیشکسوتان بانوان کشور

محل :شیراز

زمان :28 الی 29 دی

انتخابی تیم ملی بزرگسالان بانوان

محل :آکادمی مجموعه انقلاب تهران

زمان :28 دی الی 1 بهمن


لینک ها

مهمترین اخبار


تبلیغات


شرح خبر :

تاریخ :
شنبه
1396/07/29 10:01
کد خبر
38423

اهمیت تور های ایرانی و رنکینگ ملی
لژیونر جوان برای حضور در تور ایرانی بزرگسالان به ایران می آید / رقابت ها سنگین تر شد / کاپیتان سابق ، غایب بزرگ
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز ، امین احمدیان که پیش از این قرار  بود در دور دوم تور ایرانی بزرگسالان به دلیل حضور در لیگ آلمان غایب باشد ، با توصیه فدراسیون و به دلیل اهمیت تورهای ایرانی و رنکینگ ملی ، طی هماهنگی با باشگاه آلمانی ، بامداد دوشنبه از آلمان  وارد کشور شده و در تور ایرانی بزرگسالان بزرگداشت مرحوم محمد شکیب رهنما حضور می یابد .
از طرفی محمد رضا اخلاق پسند کاپیتان سابق تیم ملی و ورزشکار المپیکی که با کوله باری از تجربه کماکان در میادین حضور موفقی دارد ، به دلیل بازی و مربیگری چند ماهه در ایالت هیوستون آمریکا و پس از آن حضور در جام باشگاه های عرب به همراه نماینده لبنان ، غایب بزرگ دور دوم تور ایرانی بزرگسالان می باشد. 
با حضور امین احمدیان در تور ایرانی پیش رو ، این مسابقات بیش از پیش دارای حساسیت شده و رقابت های تنگاتنگی را می توان در این دوره از مسابقات متصور بود .
افشین نوروزی ، نیما عالمیان ، نوشاد عالمیان ، میعاد لطفی ، محمد علی رویین تن از چهره های شاخص حاضر در تور ایرانی می باشند که به این جمع می بایست کاپیتان سال های متمادی و سابق تیم ملی مهران احدی را اضافه نمود ، ورزشکار فوق العاده با تجربه ای که کماکان برای هر حریفی خطرناک و درصورت قرعه مناسب حتی شانس بالایی برای حضور مجدد در بین برترین ها را با خود یدک می کشد.‌

 

تبلیغات


سخن روز

 

 

اطلاعيه مهم فدراسيون 
(( هيات اصفهان پيشتاز در صدور کارت هاي عضويت))
 
پيرو بخشنامه و ابلاغيه هاي قبلي اين فدراسيون به استناد دستور و تاکيد وزارت ورزش و جوانان و مصوبه هيات رئيسه ، صدور کارت عضويت سال1396 از مدارک اصلي مجوز حضور در کليه رويدادهاي مسابقاتي ، آموزشي ، مربيگري ، داوري و .... مي باشد .
لذا شايسته است عوامل اجرايي فدراسيون ، هيات هاي محترم استاني نسبت به اين مهم اهتمام ويژه اي را مبذول فرمايند .

logo-samandehi


اطلاعات