تبلیغات


رویدادها

انتخابی تیم ملی بزرگسالان آقایان

محل :آکادمی مجموعه انقلاب تهران

زمان :10 الی 13 بهمن

اردو و مسابقات هوپس آسیای میانه

محل :آکادمی مجموعه انقلاب تهران

زمان :3 الی 8 بهمن

مسابقات پیشکسوتان بانوان کشور

محل :شیراز

زمان :28 الی 29 دی

انتخابی تیم ملی بزرگسالان بانوان

محل :آکادمی مجموعه انقلاب تهران

زمان :28 دی الی 1 بهمن


لینک ها

مهمترین اخبار


تبلیغات


شرح خبر :

تاریخ :
سه شنبه
1396/08/09 16:15
کد خبر
40103

تشکیل کمیته انضباطی
یک جلسه محرومیت قطعی و سه ماه محرومیت تعلیقی برای خسرو نژاد / تاکید فدراسیون مبنی بر رعایت مقررات توسط ورزشکاران
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز ، ساعتی قبل با حضور نمایندگان وزارت ورزش و دیگر اعضای کمیته انضباطی ، به پرونده آرین خسرونژاد ورزشکار جوان استان گلستان که در زمان برگزاری مسابقات قهرمانی جوانان و نوجوانان کشور در قزوین مرتکب اعمال خلاف مقررات گردیده بود ، رسیدگی شد . 
 ابتدا گزارش داور و سرداور مسابقات و سپس گزارش میدانی کمیته مسابقات برای اعضا قرائت گردید .
در ادامه با حضور ورزشکار در جلسه ،اعضا ضمن مطرح کردن سوالاتی از نامبرده به دفاعیات ایشان توجه نمودند  
در پایان پس از شور و مشورت و بررسی تمامی جوانب و با عنایت به عدم سابقه ورزشکار و ابراز پشیمانی و عذرخواهی و تعهد مکتوب در رابطه با عدم تکرار اینگونه اقدامات ، رای کمیته به شرح ذیل صادر گردید : 
 
با توجه به محرومیت ورزشکار از حضور در دومین دوره تور ایرانی بزرگسالان ، برای ایشان سه ماه محرومیت تعلیقی از کلیه مسابقات با طول دوره پنج ماهه در نظر گرفته شد .
در صورتیکه ورزشکار در ۵ ماه پیش رو مجدد مرتکب اعمال خلاف مقررات ورزشی گردد ، علاوه بر بررسی جرایم جدید ، سه ماه محرومیت تعلیقی از حالت تعلیق خارج و محرومیت قطعی ۳ ماهه از مسابقات رسمی برای نامبرده اعمال می گردد ، درصورتیکه در ۵ ماه پیش رو ورزشکار نسبت به رعایت مقررات و شئونات ورزشی اقدام نماید ، سه ماه محرومیت تعلیقی پس از پایان دوره ۵ ماهه فسخ می گردد.
در پایان دبیر فدراسیون تاکید نموده که ورزشکاران در هر سطحی از بازی ، موظف به رعایت مقررات و شئونات ورزشی در مسابقات و اردوهای تمرینی سطح استان و کشور می باشند و لذا این فدراسیون با هرگونه بی انضباطی برخورد خواهد کرد ،  ضمن اینکه هدف اصلی فدراسیون ایجاد محیطی مناسب برای فعالیت های پاک ورزشی و بازدارندگی از تکرار چنین مواردی می باشد .

تبلیغات


سخن روز

 

 

اطلاعيه مهم فدراسيون 
(( هيات اصفهان پيشتاز در صدور کارت هاي عضويت))
 
پيرو بخشنامه و ابلاغيه هاي قبلي اين فدراسيون به استناد دستور و تاکيد وزارت ورزش و جوانان و مصوبه هيات رئيسه ، صدور کارت عضويت سال1396 از مدارک اصلي مجوز حضور در کليه رويدادهاي مسابقاتي ، آموزشي ، مربيگري ، داوري و .... مي باشد .
لذا شايسته است عوامل اجرايي فدراسيون ، هيات هاي محترم استاني نسبت به اين مهم اهتمام ويژه اي را مبذول فرمايند .

logo-samandehi


اطلاعات