تبلیغات


رویدادها

انتخابی تیم ملی بزرگسالان آقایان

محل :آکادمی مجموعه انقلاب تهران

زمان :10 الی 13 بهمن

اردو و مسابقات هوپس آسیای میانه

محل :آکادمی مجموعه انقلاب تهران

زمان :3 الی 8 بهمن

مسابقات پیشکسوتان بانوان کشور

محل :شیراز

زمان :28 الی 29 دی

انتخابی تیم ملی بزرگسالان بانوان

محل :آکادمی مجموعه انقلاب تهران

زمان :28 دی الی 1 بهمن


لینک ها

مهمترین اخبار


تبلیغات


شرح خبر :

تاریخ :
سه شنبه
1396/08/23 21:13
کد خبر
42103

در راستای حضور یکپارچه در نقاط مختلف کشور
ریاست فدراسیون پس از استان هرمزگان امروز به البرز سفر کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز، مهرداد علی قارداشی پس از برگزاری مجمع سالیانه در راستای حضور یکپارچه اش در تمامی نقاط کشور امروز وارد البرز شد.

ریاست فدراسیون در مجمع عمومی سالیانه هیأت تنیس روی میز استان البرز که با حضور امیر غفرانی مدیرکل ورزش دوست اداره ورزش و جوانان استان و اعضای هیأت تنیس روی میز استان البرز همراه بود پس از ارائه گزارشی از اعزام های بین المللی، اردهای شبانه روزی، حضور مربی و بازیکنان اصلی کره شمالی  در ایران  به بررسی عملکرد هیأت استان پرداخت و ابراز داشت : البرز در 2بخشی که فدراسیون به آن توجه می کند سرآمد است یکی در بانوان و دیگری توجه به سنین پایه.

در این مراسم  از پریناز جاجی لو نوجوان شایسته البرزی که موفق به دریافت مدال معتبر جهانی دختران شده است از سوی هیئت تنیس روی میز و اداره کل ورزش و جوانان استان جوایزی اهداء و از ایشان تجلیل به عمل آمد.

همچنین از مهندس سلجوقی پیشکسوت و حامی همیشگی تنیس روی میز البرز  و  نیز باشگاه ورزشی رشد ورزش ایرانیان به عنوان موفق ترین باشگاه البرز تقدیر به عمل آمد.

در پایان برنامه نیز از کادر و عوامل اجرایی مسابقه تور ایرانی بزرگسالان بانوان که در کرج برگزار شده بود قدردانی و لوح سپاس به ایشان اهداء گردید.

تبلیغات


سخن روز

 

 

اطلاعيه مهم فدراسيون 
(( هيات اصفهان پيشتاز در صدور کارت هاي عضويت))
 
پيرو بخشنامه و ابلاغيه هاي قبلي اين فدراسيون به استناد دستور و تاکيد وزارت ورزش و جوانان و مصوبه هيات رئيسه ، صدور کارت عضويت سال1396 از مدارک اصلي مجوز حضور در کليه رويدادهاي مسابقاتي ، آموزشي ، مربيگري ، داوري و .... مي باشد .
لذا شايسته است عوامل اجرايي فدراسيون ، هيات هاي محترم استاني نسبت به اين مهم اهتمام ويژه اي را مبذول فرمايند .

logo-samandehi


اطلاعات