تبلیغات


رویدادها

انتخابی تیم ملی بزرگسالان آقایان

محل :آکادمی مجموعه انقلاب تهران

زمان :10 الی 13 بهمن

اردو و مسابقات هوپس آسیای میانه

محل :آکادمی مجموعه انقلاب تهران

زمان :3 الی 8 بهمن

مسابقات پیشکسوتان بانوان کشور

محل :شیراز

زمان :28 الی 29 دی

انتخابی تیم ملی بزرگسالان بانوان

محل :آکادمی مجموعه انقلاب تهران

زمان :28 دی الی 1 بهمن


لینک ها

مهمترین اخبار


تبلیغات


شرح خبر :

تاریخ :
چهارشنبه
1396/09/01 21:16
کد خبر
42903

اپن جهانی پرتغال ،
سه تیم ایران در آستانه کسب مدال دو نفره جوانان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز ، بعد از صعود ۷ نفر از ورزشکاران جوان پسر و دختر ایرانی به مرحله نهایی مسابقات انفرادی اپن جهانی پرتغال ، سه تیم دونفره کشورمان موفق شدند با پیروزی در مقابل رقبا ، در آستانه کسب مدال قرار بگیرند .

در بخش دختران ، فاطمه جمالی فر و مهشید اشتری موفق شدند با پیروزی ۳-۱ در مقابل تیم ‌مشترک پرتغال و ازبکستان به جمع هشت تیم برتر راه یابند ، این تیم ایرانی می بایست فردا ساعت ۱۰ صبح به وقت محلی با تیم میزبان برای صعود به جمع ۴ تیم برتر رقابت نماید . 

در دیگر بازی بخش دونفره دختران جوان ، تیم پریناز حاجیلو و شیما صفایی با شکست ۳-۰ در مقابل تیم دو نفره اسپانیا از گردونه مسابقات کنار گذاشته شدند

در مسابقات دونفره جوانان پسر ، امین احمدیان و امیر رضا عباسی موفق شدند با پیروزی ۳-۱ در مقابل تیم دو نفره ازبکستان ، به مرحله بعد راه پیدا کنند ، این تیم‌ می بایست فردا ساعت ۱۰.۳۰ به وقت محلی با تیم دو نفره میزبان جهت صعود به مرحله نیمه نهایی رقابت نماید

در همین راستا حمید شمس و سید محمد موسوی طاهر دیگر تیم دو نفره پسران جوان ، موفق شدند با پیروزی ۳-۱ در مقابل تیم دونفره‌ اسپانیا به جمع هشت تیم برتر راه یافته و این تیم ایرانی قرار است فردا ساعت ۱۰.۳۰ به وقت محلی جهت صعود به مرحله نیمه نهایی با تیم دو نفره ژاپن رقابت نمایند .

از طرفی تیم مشترک دو نفره محمد امین صمدی و ورزشکار انگلستان ، با شکست ۳-۰ در مقابل تیم دونفره اسپانیا از گردونه مسابقات حذف شدند .

تبلیغات


سخن روز

 

 

اطلاعيه مهم فدراسيون 
(( هيات اصفهان پيشتاز در صدور کارت هاي عضويت))
 
پيرو بخشنامه و ابلاغيه هاي قبلي اين فدراسيون به استناد دستور و تاکيد وزارت ورزش و جوانان و مصوبه هيات رئيسه ، صدور کارت عضويت سال1396 از مدارک اصلي مجوز حضور در کليه رويدادهاي مسابقاتي ، آموزشي ، مربيگري ، داوري و .... مي باشد .
لذا شايسته است عوامل اجرايي فدراسيون ، هيات هاي محترم استاني نسبت به اين مهم اهتمام ويژه اي را مبذول فرمايند .

logo-samandehi


اطلاعات