تبلیغات


رویدادها

مرحله مقدماتی انتخابی تیم ملی بزرگسالان بانوان

محل :آکادمی امیراحتشام زاده ( فدراسیون )

زمان :۲۹ الی ۳۰ فروردین ۹۸

مرحله مقدماتی انتخابی تیم ملی بزرگسالان آقایان

محل :آکادمی امیراحتشام زاده ( فدراسیون )

زمان :۲۶ الی ۲۷ فروردین ۹۸

انتخابی تیم ملی نوجوانان دختر

محل :شهید عضدی ( فدراسیون )

زمان :۹ الی ۱۱ فروردین ۹۸

انتخابی تیم ملی نوجوانان پسر

محل :آکادمی امیراحتشام زاده ( فدراسیون )

زمان :۹ الی ۱۱ فروردین ۹۸


لینک ها

مهمترین اخبار


تبلیغات


شرح خبر :

تاریخ :
سه شنبه
1396/09/21 15:44
کد خبر
46263

تبریز میزبان ریاست فدراسیون
مهرداد علی قارداشی جهت برگزاری مجمع سالیانه هیأت آذربایجان شرقی به این استان سفر کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز، در ادامه سفر های استانی ریاست فدراسیون امروز مهرداد علی قارداشی جهت برگزاری مجمع عمومی سالیانه هیأت تنیس روی میز استان آذربایجان شرقی وارد تبریز شد.

در این مجمع که با حضور مدیر کل ورزش و جوانان و اعضای هیأت استان برگزار گردید عملکرد سالیانه این هیأت مورد بررسی قرار گرفت.

رئیس فدراسیون تنیس روی میز با بیان اینکه آذربایجان شرقی در این رشته ورزشی سابقه بسیار خوبی در کشور داشته است، گفت: پیشینه درخشان تنیس روی میز استان باید احیا شود. 

مهرداد علی قارداشی در مجمع عمومی و سالیانه هیات تنیس روی میز آذربایجان شرقی، افزود: انتظارات از تنیس روی میز این استان بسیار زیاد است زیراکه استعدادهای بسیار خوب و مناسبی در این خطه نهفته است که با آموزش و استعدادیابی درست می توان تیم های مختلف ملی را تغذیه کرد و نفرات زبده ای را پرورش داد.

وی ، خواستار توجه هیات تنیس روی میز آذربایجان شرقی به مباحثی همچون استعدایابی، آموزش، توسعه همگانی ، قهرمانی و تیم داری در لیگ های برتر آقایان و بانوان در رده های سنی مختلف شد و اظهار کرد: این استان می تواند با برنامه ریزی مناسب حرف های زیادی در کشور و حتی آسیا در این رشته ورزشی بزند.
علی قادراشی ادامه داد: با توجه به اینکه تنیس روی میز از جایگاه و پایگاه مناسبی در میان خانواده ها برخوردار است ، با برنامه ریزی می توان از این ظرفیت برای کشف استعدادهای مختلف در بخش ورزش همگانی و قهرمانی به بهترین نحو ممکن بهره برداری کرد.
وی با اشاره به اعتبارات بسیار محدود فدراسیون های ورزشی و ادارات کل ورزش و جوانان استان ها، یادآور شد: بر همین اساس هیات های ورزشی باید به دنبال جذب و جلب حامیان مالی باشند که این هدف با رایزنی و همکاری های صمیمانه با دستگاه های مختلف امکان پذیر خواهد بود.
قارداشی ، مدیریت منابع مالی، بهره مندی از نظرات کارشناسی و حرمت پیشکسوتان را از عوامل موفقیت هیات های استانی در اجرای برنامه های مورد نظر دانست و گفت: هیات های استانی باید در این سه حوزه فعال تر از گذشته خودشان را نشان دهند.
جمشید نظمی مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی در این مجمع توجه ویژه به استعدادیابی و هیات‌ شهرستان‌ها، الگوسازی برای سایر استان‌ها، ارتقای سطح فنی مربیان و داوران، الگو برداری را جزو رئوس برنامه‌های خود در ریاست هیات تنیس روی میز استان اعلام کرد.
نظمی همچنین تعامل با آموزش و پرورش را کلیدی‌ترین هدف هیات تنیس روی میز آذربایجان‌شرقی دانست.

سایت رسمی فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران