تبلیغات


رویدادها

تورایرانی نوجوانان و جوانان دختر

محل :بوشهر

زمان :23 الی 26 بهمن ماه

مرحله سوم لیگ برتر بانوان

محل :آکادمی امیر احتشام زاده تهران

زمان :17 الی 19 بهمن ماه

مرحله چهارم لیگ برتر آقایان باشگاههای کشور

محل :آکادمی امیر احتشام زاده تهران

زمان :13 الی 15 بهمن ماه

تورایرانی بزرگسالان آقایان

محل :آکادمی امیر احتشام زاده تهران

زمان :8 الی 11 بهمن ماه

تورایرانی بزرگسالان بانوان

محل :کرج

زمان :1 الی 3 بهمن ماه

دسته یک نوجوانان و جوانان پسر باشگاههای کشور

محل :قم

زمان :۲۹ الی ۳۰ دی ماه


لینک ها

مهمترین اخبار


تبلیغات


شرح خبر :

تاریخ :
جمعه
1396/09/24 21:12
کد خبر
46663

آخرین‌ هفته از دور رفت لیگ برتر ،
پتروشیمی همچنان درصدر / پیروزی جوان ایرانی بر ورزشکار کره ای / موفقیت نفت آبادان و دانشگاه یزد در مقابل رقبا

   ((سجاد حسینی ستاره هفته پنجم‌))

 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز ، هفته پنجم و پایانی دور رفت لیگ برتر تنیس روی میز ایران در شهرهای تهران ، ماهشهر و یزد با انجام سه بازی به کار خود پایان داد 
در آکادمی تنیس روی میز  دانشگاه رعد پدافند خاتم الانبیا میزبان پالایش نفت آبادان بود که این بازی با نتیجه ۴-۲ به سود مهمان به پایان رسید ، اما نکته جالب این مسابقه که ساعاتی از آن با پخش مستقیم تلویزیونی همراه شده بود ، پیروری ارزشمند سجاد حسینی جوان بسیار سختکوش دانشگاه رعد پدافند بود که موفق شد حریف قدرتمند کره ای خود را با شکست مواجه نماید. 
سجاد حسینی را به واقع می بابست ستاره هفته پنجم لیگ لقب داد .
مربیگری نفت آبادان را منصور میرزایی چهره با تجربه تنیس روی میز کشور عهده دار بوده و دانشگاه رعد پدافند نیز توسط رضایی از مدیران حامی تنیس روی میز کشور و رحیمی مربی زحمتکش پدافندی‌ها به علاوه امیر بخشی جوان هدایت شده است . 
این بازی با سرداوری کاظم ریوندی انجام گرفت . 
در یزد دانشگاه آن شهر میزبان تیم سراسر جوان ناب استیل بود ، این بازی با پیروزی ۴-۲ یزدی ها به پایان رسید اما جوانان ناب استیل که همگی از برترین های این رده سنی در سطح کشور می باشند ، هر چهار بازی خود را با نتیجه ۳-۲ و در گیم های پنجم بسیار نزدیک به حریفان عمدتا با تجربه خود واگذار کردند.
 پیروزی‌ناب‌‌ استیل در یک بازی دو نفره و دیگر پیروزی این تیم را عباسی جوان در مقابل ریزبند با تجربه بدست آورد ، ضمن اینکه دهستانی و اصلمند از جوانان جویای نام در کنار مهدی خوش مرام با تجربه اجازه ندادند ناب استیلی ها با خوشحالی یزد را ترک کنند . 
هدایت دانشگاه یزد را صادقی با تجربه و منتطری جوان عهده دار بوده اند و ناب استیلی‌های جوان نیز همچون هفته های اخیر با رهبری محمد رضا میرالماسی مدیر تیم های ملی در این دیدار ظاهر شده اند . 
سرداوری این بازی را مهدی اکرامی عهده دار بوده است .‌
اما در ماهشهر ، پتروشیمی بندرامام صدر نشین مطلق این رقابت ها میزبان تایدواتر بندرعباس بوده که این بازی نیز با نتیجه ۶ - ۰ به سود بندرامامی ها به پایان رسید .
پیروزی نوشاد عالمیان در مقابل ورزشکار کره ای تایدواتر از نکات قابل توجه این دیدار بوده‌، ضمن اینکه نیما عالمیان ، پاک سین هیوک و افشین نوروری کاپیتان تیم ملی در بازی های انفرادی رقبای خود را با شکست بدرقه نمودند .
سرمربیگری و مربیگری  پتروشیمی بندرامام را به ترتیب هدایت فرهادی و ایمان کاظمی نژاد و سرپرستی این تیم را عبدالخدر حیدری چهره زحمتکش تنیس روی میز ایران عهده دار بوده است  
امین طیاری مربی جوان بندرعباسی سرمربیگری تیم تایدواتر و سعید عباسی چهره آشنای تنیس روی میز کشور سرپرستی این تیم را بعهده داشته اند 
سرداوری این مسابقه را محمود رهیده یکی از با تجربه ترین و قدیمی ترین داوران بین المللی کشورمان بعهده داشته است‌ .

سایت رسمی فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران