تبلیغات


رویدادها

انتخابی تیم ملی بزرگسالان آقایان

محل :آکادمی مجموعه انقلاب تهران

زمان :10 الی 13 بهمن

اردو و مسابقات هوپس آسیای میانه

محل :آکادمی مجموعه انقلاب تهران

زمان :3 الی 8 بهمن

مسابقات پیشکسوتان بانوان کشور

محل :شیراز

زمان :28 الی 29 دی

انتخابی تیم ملی بزرگسالان بانوان

محل :آکادمی مجموعه انقلاب تهران

زمان :28 دی الی 1 بهمن


لینک ها

مهمترین اخبار


تبلیغات


شرح خبر :

تاریخ :
شنبه
1396/09/25 22:04
کد خبر
46743

شرق و غرب کشور میزبان برترین های حاضر در تورهای ایرانی ،
آیا نتایج نظر سنجی ها به واقعیت تبدیل می شود ؟ / آیا چهره های با تجربه و جوان خارج از لیست نظر سنجی ، معادلات را برهم‌ می زنند ؟
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز ، برای اولین بار در سطح کشور ، بخش رسانه ای فدراسیون برای هرچه جذاب تر نمودن آخرین مرحله از تورهای ایرانی بزرگسالان در بخش های آقایان و بانوان که قرار است ظرف روزهای آینده در مشهد و سنندج از شرقی ترین و غربی ترین نقاط جغرافیایی کشور برگزار گردد ، اقدام به نظر سنجی از علاقه مندان در رابطه ‌با شانس قهرمانی ورزشکاران برتر رنکینگ ملی نموده است .
در این نظر سنجی ۱۰ ورزشکار برتر رنکینگ ملی بزرگسالان مورد سنجش قرار گرفته اند و این درحالیست که دیگر ورزشکاران دارای شانس هم قطعا می توانند تهدیدی برای ۱۰ ورزشکار برتر باشند .
در بخش بانوان به دلیل سوابق موجود و نزدیک بودن سطح فنی بخش وسیعی از ورزشکاران حاضر در رنکینگ‌ ملی ، ورزشکارانی همچون شقایق حسین زاده ، هلیا اصغری ، مریم فرعی ، ملیکا کرمی ، مهشید صامت ، آنا فیاضیان ، سارا شهسواری ، ملیکا عامرطاس و ....  با انگیزه های مضاعف خود را دارای شانس برای کسب رتبه های بالا و تاثیرگذاری در جدول و شاید هم با نیم‌نگاهی به قهرمانی در حال برنامه ریزی و تمرکز می باشند . 
این درحالیست که در بخش آقایان نیز با تجربه هایی همچون‌ مهران احدی کاپیتان‌سال های دور و نزدیک تیم‌ ملی ، عارف احمدی فر ، میدیا لطف الله نسبی ، حمید رضا طاهرخانی و امین میرالماسی به همراه جوانانی همچون مهرشاد پوده محمد امین حنطه ، محمد اصلمند ، سعید احمدیان و امیر رضا عباسی و .... خود را دارای شانس صعود به مراحل نهایی می دانند .
باید تا ظهر یک دی ماه سال جاری منتظر ماند و آنگاه نتایج نظر سنجی را با اخبار رسیده از سنندج و مشهد مقایسه کرد .
 
آیا برادران عالمیان و نوروزی و از طرفی دیگر ندا شهسواری و مهشید اشتری قهرمانان تورهای های ایرانی دو سال اخیر موفق به تکرار قهرمانی می شوند یا این معادلات و نظرسنجی ها کلا تغییر می کند ؟ 
با کانال تلگرامی فدراسیون تنیس روی میز همراه باشید

تبلیغات


سخن روز

 

 

اطلاعيه مهم فدراسيون 
(( هيات اصفهان پيشتاز در صدور کارت هاي عضويت))
 
پيرو بخشنامه و ابلاغيه هاي قبلي اين فدراسيون به استناد دستور و تاکيد وزارت ورزش و جوانان و مصوبه هيات رئيسه ، صدور کارت عضويت سال1396 از مدارک اصلي مجوز حضور در کليه رويدادهاي مسابقاتي ، آموزشي ، مربيگري ، داوري و .... مي باشد .
لذا شايسته است عوامل اجرايي فدراسيون ، هيات هاي محترم استاني نسبت به اين مهم اهتمام ويژه اي را مبذول فرمايند .

logo-samandehi


اطلاعات