تبلیغات


رویدادها

تورایرانی نوجوانان و جوانان دختر

محل :بوشهر

زمان :23 الی 26 بهمن ماه

مرحله سوم لیگ برتر بانوان

محل :آکادمی امیر احتشام زاده تهران

زمان :17 الی 19 بهمن ماه

مرحله چهارم لیگ برتر آقایان باشگاههای کشور

محل :آکادمی امیر احتشام زاده تهران

زمان :13 الی 15 بهمن ماه

تورایرانی بزرگسالان آقایان

محل :آکادمی امیر احتشام زاده تهران

زمان :8 الی 11 بهمن ماه

تورایرانی بزرگسالان بانوان

محل :کرج

زمان :1 الی 3 بهمن ماه

دسته یک نوجوانان و جوانان پسر باشگاههای کشور

محل :قم

زمان :۲۹ الی ۳۰ دی ماه


لینک ها

مهمترین اخبار


تبلیغات


شرح خبر :

تاریخ :
پنجشنبه
1396/09/30 15:09
کد خبر
46983

همزمان با مسابقات تور ایرانی بانوان در مشهد
مجمع عمومی سالیانه هیأت تنیس روی میز استان خراسان رضوی به ریاست مهرداد علیقارداشی برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز، همزمان با دور سوم مسابقات تور ایرانی بانوان در مشهد، مجمع عمومی سالیانه هیأت تنیس روی میز استان خراسان رضوی به ریاست مهرداد علی قارداشی در سالن کنفرانس اداره کل ورزش و جوانان این استان و با حضور کوروش صبوریان مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی و اعضای هیأت تنیس روی میز استان برگزار شد.

رئیس فدراسیون تنیس روی میز کشورمان در این جلسه گفت: با حمایت مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی تنسی روی میز در این استان روند رو به رشدی دارد.

 مهرداد قارداشی ظهر امروز در مجمع سالیانه هیات تنیس روی میز خراسان رضوی اظهار کرد: هیات تنیس روی میز خراسان رضوی توانسته با وجود محدودیت های سخت افزاری باز هم در بین برترین هیات های استانی باشد.

وی افزود: خوشحالم که در خراسان رضوی شهرستان ها هم کم و بیش فعال هستند اما انتظارم در این حوزه بیشتر است.

قارداشی افزود: در حوزه بانوان خراسان رضوی شرایط خوبی دارد و ورزشکاران خوبی را به عرصه ملی و بین المللی معرفی کرده است اما قطعا میتوان از این استان بازهم ورزشکاران با ارزشی مانند مهشید اشتری به کشور معرفی کرد.

وی خاطرنشان کرد: کار مشارکتی و جمعی همواره نتیجه خوبی دارد که خوشبختانه مستحقی راد به این موارد توجه ویژه دارد و مشارکت خوب خانواده تنیس روی میز را جذب کرده است همچنین باید از مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی برای توجه به این رشته تشکر کرد.

قارداشی عنوان کرد: فدراسیون تنیس روی میز توجه ویژه ای به آمادگی ورزشکاران و تمرینات منظم آن ها دارد و در همین راستا اردو های منظمی را برای ملی پوشان برنامه ریزی میکنیم که در این حوزه استان خراسان رضوی به معنای واقعی کمک حال فدراسیون است.

رئیس فدراسیون تنیس روی میز کشورمان گفت: شرایط مالی بسیار سخت است اما در همین شرایط هم با برنامه ریزی و کار تصولی میتوان موفق بود، فدراسیون در تمامی زمینه هاا برای جذب منابل وارد شده و به طور مثال در بخش پخش زنده تلوزیونی توانسته درآمد خوبی برای فدراسیون جذب کند. یکی دیگر از حوزه های درآمد زا برگزاری دوره ها و مسابقات توسط هیات در ارگان ها و شهرستان ها و مشارکت بیشتر خانواده ها است همچنین از هیات خراسان رضوی انتظار دارم تا در کلانشهر مشهد و شهرستان های خراسان رضوی بستر را برای راه اندازی باشگاه های خصوصی تنیس روی میز تلاش کند.

وی تصریح کرد: مدال آوری تاثیر بسیاری در جایگاه ما در جامعه و وزارت ورزش و جوانان دارد از تمامی همکارانم در هیات خراسان رضوی تقاضا دارم که به ظرفیت ها و استعدادهای این رشته در تمامی نقاط استان توجه کند.

وی تاکید کرد: سبزوار، نیشابور و تربت حیدریه از شهریتان های مستعد خراسان رضوی هستد میتوانند با حمایت هیات استان و اداره کل ورزش و جوانان به حوزه باشگاه داری وارد بشوند

سایت رسمی فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران