تبلیغات


رویدادها

انتخابی تیم ملی بزرگسالان آقایان

محل :آکادمی مجموعه انقلاب تهران

زمان :10 الی 13 بهمن

اردو و مسابقات هوپس آسیای میانه

محل :آکادمی مجموعه انقلاب تهران

زمان :3 الی 8 بهمن

مسابقات پیشکسوتان بانوان کشور

محل :شیراز

زمان :28 الی 29 دی

انتخابی تیم ملی بزرگسالان بانوان

محل :آکادمی مجموعه انقلاب تهران

زمان :28 دی الی 1 بهمن


لینک ها

مهمترین اخبار


تبلیغات


شرح خبر :

تاریخ :
سه شنبه
1396/10/12 18:05
کد خبر
47943

جدیدترین رنکینگ تیمی جهان ،
صعود بی سابقه بانوان پینگ‌ پنگ باز / جایگاه سی و دو جهان برای شیر زنان ایرانی
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز ، با انتشار اولین رنکینگ تیمی تنیس روی میز جهان در ابتدای سال ۲۰۱۸ ، بانوان ایرانی صعود چشمگیری را به نمایش گذاشتند . 
تیم ملی بزرگسالان ایران که پیش از این در جایگاه ۵۳ تیمی جهان قرار داشت ، با ۲۱ پله صعود برای اولین بار در جایگاه ۳۲ قرار گرفت .
این رتبه در حالی نصیب شیر زنان ایرانی شده که فعالیت بین المللی بانوان در سال   های ۲۰۱۶ و به خصوص در سال ۲۰۱۷ بیش از هر زمان دیگری بوده و این مهم از عوامل اصلی این ارتقا می باشد   
تیم ‌ملی مردان ایران نیز در حال حاضر در جایگاه ۲۶ تیمی جهان قرار دارد ، تیم ملی مردان ایران نیز طی دو سال گذشته علی رغم رقبای سرسخت آسیایی و اروپایی ، ۴ پله صعود ارزشمند را به نمایش گذاشته و در ماه های پیش رو نیز تا قبل از مسابقات جهانی امکان ارتقای رنکینگ تیمی برای این تیم متصور می باشد .‌
رنکینگ های تیمی از آن جهت حائز اهمیت می باشد که در کلیه مسابقات تیمی قهرمانی آسیا و قهرمانی جهان ، سیدبندی و جایگاه تیم ها در جدول بر مبنای رنکینگ تیمی تعیین خواهد شد و این مهم تاثیر زیادی در رتبه نهایی کشورها خواهد داشت .

تبلیغات


سخن روز

 

 

اطلاعيه مهم فدراسيون 
(( هيات اصفهان پيشتاز در صدور کارت هاي عضويت))
 
پيرو بخشنامه و ابلاغيه هاي قبلي اين فدراسيون به استناد دستور و تاکيد وزارت ورزش و جوانان و مصوبه هيات رئيسه ، صدور کارت عضويت سال1396 از مدارک اصلي مجوز حضور در کليه رويدادهاي مسابقاتي ، آموزشي ، مربيگري ، داوري و .... مي باشد .
لذا شايسته است عوامل اجرايي فدراسيون ، هيات هاي محترم استاني نسبت به اين مهم اهتمام ويژه اي را مبذول فرمايند .

logo-samandehi


اطلاعات