تبلیغات


رویدادها

دور دوم هوپس دختر

محل :قم

زمان :۲۳ الی ۲۵ آبان

دور دوم هوپس پسر

محل :قزوین

زمان :۹ الی ۱۱ آبان

تورایرانی نوجوانان و جوانان دختر

محل :کرمان

زمان :۱ الی ۴ آبان

تورایرانی نوجوانان و جوانان پسر

محل :یاسوج

زمان :۱ الی ۴ آبان

دور سوم تور ایرانی بزرگسالان آقایان

محل :قزوین

زمان :24 الی 27 مهر 97


لینک ها

مهمترین اخبار


تبلیغات


شرح خبر :

تاریخ :
جمعه
1396/10/15 15:44
کد خبر
48183

موفقیتي دیگر در عرصه بین الملل ،
داور بین المللی ایران عضو تیم مدیریت مسابقات جهانی سوئد شد
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز و با دعوت ITTF ( فدراسیون جهانی تنیس روی میز ) ، نصیبه دلیر هروی داور بین المللی کشورمان برای اولین بار به عضویت تیم مدیریت برگزاری مسابقات جهانی هالمستاد که از تاریخ ۲۹ اوریل تا ۶ می ۲۰۱۸ در کشور سوئد برگزار می گردد ، انتخاب شد. 
این انتخاب با توجه به معرفی قبلی فدراسیون مبنی بر حضور این داور بین المللی در دوره مدیریت مسابقات که در ابتدای سال جاری در ووشی چین و زیر نظر کنفدراسیون آسیا برگزار گردید و موفقیت نصیبه دلیر هروی در دوره فوق الذکر ، بدست آمده است . 
از طرفی طی جلساتی که در حاشیه فینال تورهای جهانی در قزاقستان برگزار گردید ، مهندس افشین بدیعی نایب رئیس کنفدراسیون آسیا به نمایندگی از شای زن هوا رئیس آن کنفدراسیون ، مذاکرات متعددی را با مقامات فدراسیون جهانی به انجام رسانده و هدف کنفدراسیون را تربیت نیروهای خبره و كارآمد جهت مدیریت مسابقاتی اعلام داشته که در سطح جهان به خصوص در سطح قاره کهن برگزار می گردد ، اعلام داشته است .  
نصیبه دلیر هروی طی ۲ سال اخیر با حضور در تهران ، همکاری نزدیکی با کمیته های آموزش و مسابقات فدراسیون داشته است. 
این داور بین المللی پس از موفقیت در دوره تربیت مدیریت مسابقات تحت نظر ATTU (کنفدراسیون آسیا) ، برای اولین بار است که جهت ارتقای دانش و تجارب خود در تیم مدیریت مسابقات قهرمانی جهان قرار گرفته تا انشالله در آینده نزدیک اولین ایرانی باشد که به عنوان مدیر مسابقات تورها و میادین بین المللی حضور خواهد داشت.
نصیبه دلیر هروی دارای مدرک کارشناسی ارشد و آشنا با زبان انگلیسی می باشد و در گذشته به عنوان مربی و ورزشکار در این رشته ورزشی فعالیت داشته است .

سایت رسمی فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران