تبلیغات


رویدادها

مرحله رفت لیگ برتر نوجوانان و جوانان پسر

محل :تهران

زمان :۲ الی ۳ اسفند

تورایرانی نوجوانان و جوانان پسر

محل :اهواز

زمان :25 الی 28 بهمن 97

تورایرانی نوجوانان و جوانان دختر

محل :بوشهر

زمان :23 الی 26 بهمن ماه


لینک ها

مهمترین اخبار


تبلیغات


شرح خبر :

تاریخ :
یکشنبه
1396/10/17 20:19
کد خبر
48503

دو هفته مانده به پایان لیگ برتر باشگاه های کشور ،
پتروشیمی قهرمان زودهنگام / تایدواتر در جایگاه دوم / صعود دانشگاه رعد پدافند تا رتبه چهارم
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز ، هفته هشتم مسابقات لیگ برتر باشگاه های کشور با پیروزی تیم‌ های پتروشیمی بندرامام ، تایدواتر هرمزگان و دانشگاه رعد پدافند هوایی خاتم الانبیاء همراه بود .
پتروشیمی با پیروزی ۵-۱ در مقابل صنعت نفت آبادان ، دو هفته مانده به پایان لیگ برتر از هم اکنون قهرمان این بازی ها لقب گرفته است .
تایدواتر با پیروزی ۵-۱ در مقابل دانشگاه یزد ، کماکان تلاش می کند تا جایگاه دوم خود را حفظ نماید ، تایدواتر برای تصاحب این جایگاه رقیب سرسختی همچون نفت آبادان را در مقابل دارد و می بایست با این رقیب قدرتمند در ابادان مبارزه نماید 
دانشگاه رعد پدافند هوایی خاتم الانبیاء که طی هفته های اخیر بازی های بهتری را به نمایش گذاشته ، موفق شد با نتیجه ۶-۰ ناب استیلی های جوان را از پیش رو برداشته و ضمن تلافی بازی دور رفت ، با شایستگی در جایگاه چهارم جدول قرار بگیرد . 
از نکات جالب هفته های اخیر بازی های درخور تحسین مهدی خوش مرام عضو سابق تیم‌ ملی امید و از بازیکنان برتر سال های گذشته در مقابل رقبای جوان تر و مطرح خود می باشد ، خوش مرام این هفته نیز موفق شد تنها پیروزی دانشگاه یزد را در مقابل امیر حسین هدایی دارای رنکینگ یازده ملی از تایدواتر کسب نماید
 
جدول امتیازی تا پایان هفته هشتم : 
 
۱، پتروشیمی ۲۲.۵ امتیاز 
۲.تایدواتر ۱۵.۵
۳.آبادان ۱۳
۴.رعد ۸.۵
۵.دانشگاه یزد ۶.۵
۶.ناب استیل ۶

سایت رسمی فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران