تبلیغات


رویدادها

مرحله رفت لیگ برتر نوجوانان و جوانان پسر

محل :تهران

زمان :۲ الی ۳ اسفند

تورایرانی نوجوانان و جوانان پسر

محل :اهواز

زمان :25 الی 28 بهمن 97

تورایرانی نوجوانان و جوانان دختر

محل :بوشهر

زمان :23 الی 26 بهمن ماه


لینک ها

مهمترین اخبار


تبلیغات


شرح خبر :

تاریخ :
دوشنبه
1396/10/25 15:34
کد خبر
49063

به مناسبت بزرگداشت دهه مبارک فجر
برگزاری اردو و مسابقات بین‌المللی هوپس آسیای میانه/ رقابت ایران ، قزاقستان و ترکمنستان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز ، اردو و مسابقات بین المللی هوپس آسیای میانه برای اولین بار به میزبانی کشورمان برگزار می گردد .

این رویداد بین المللی از مورخه ۳ لغایت ۸ بهمن مقارن با فرا رسیدن دهه مبارک فجر و به پاس بزرگداشت سی نهمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند ایران برگزار می شود.

در این رویداد بین المللی ورزشکاران و مربیانی از ایران ، قزاقستان و ترکمنستان حضور خواهند داشت و در پایان دو ورزشکار دختر و دو ورزشکار پسر به عنوان نمایندگان آسیای میانه به منظور شرکت در مسابقات هوپس آسیا برگزیده خواهند شد.‌

اردو و مسابقات هوپس آسیا میانه تحت نظر مهندس افشین بدیعی نایب رئیس ایرانی کنفدراسیون آسیا و با مدرسی خانم آندره استرسوره از کشور اسلواکی و با میزبانی فدراسیون تنیس روی میز در تهران و در محل آکادمی تنیس روی میز و مرکز بین المللی استعدادیابی و آموزش شهید عضدی در تهران برگزار می گردد.

 

اسامی ورزشکاران

پسران :

محمد امین صمدی (ایران)

سینا حکیما(ایران)

متین نجفی(ایران)

محمدرضا نشاطی (ایران)

کیو مانگالیف (قزاقستان)

عبداله مامانی (قزاقستان)

راشید احروف (ترکمنستان)

علی بیک جومانوف (ترکمنستان)

مربیان حاضر در اردو :

محسن شیشه گرها ، امید شمس ، کیانوش پیمان و محمد گروسی زاده از ایران و آقایان اسیمخانوف از قزاقستان و الانظروف از ترکمنستان

 

دختران :

دنیا فرمانی (ایران)

مبینا صبحانی خواه (ایران)

منا صبحانی خواه   (ایران)

هلیا میرشفیعی     (ایران)

آیدا یوسیبایف (قزاقستان)

نازیم سریکبای (قزاقستان)

فاطمه خدری  (ایران-فقط حضور در تمرین)

کوثر حسن زاده  (ایران- فقط حضور در تمرین)

مربیان حاضر در اردو :

فاطمه رجبی ، الناز اگین ، نسیم رنجبر ، فاطمه بنیادی از ایران و خانم راخمی تووا از قزاقستان

سرپرستی مربیان در اردوهای پسران و دختران را سرکار خانم فاطمه کیوانی نایب رییس امور بانوان فدراسیون و سرمربی تیم های ملی دختران ایران بعهده خواهد داشت .

طبق پروتکل برگزاری اردوهای هوپس و اعلام فدراسیون جهانی ، آقایان امیر عمیدی و فرشید کوکبی و خانم نرگس مالمیری جهت همکاری با فدراسیون در حوزه های مختلف و به عنوان کارشناس به این رویداد بین المللی فراخوانده شدند .‌

ضمنا طبق درخواست و تاکید فدراسیون جهانی ، خانم ها ملیکا باشت باوی‌ و ویان نوری و آقایان نوید شمس و پارسا نوروزی از ورزشکاران برتر ایران که از سن هوپس خارج شده اند ، به عنوان حریفان تمرینی در اردو حضور خواهند داشت . 

از طرفی پیمان حسنی رئیس کمیته مسابقات فدراسیون نیز نمایندگی فدراسیون و مدیریت مسابقات هوپس آسیای میانه را عهده دار خواهد بود همچنین سرکار خانم فائزه تبریزی فر مدیر امور بین الملل فدراسیون و آقایان علیرضا جان نثار مدیر پشتیبانی و حسین عبدالله پور مدیر رسانه فدراسیون ، ترکیب کمیته اجرایی مسابقات را تشکیل خواهند داد .

سایت رسمی فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران