تبلیغات


رویدادها

تورایرانی بزرگسالان آقایان کشور

محل :منطقه آزاد اروند - آبادان

زمان :12 - 15 آذر ۹۷

تورایرانی بزرگسالان بانوان کشور

محل :مشهد مقدس

زمان :۷ - ۹ آذر ۹۷

مرحله اول لیگ برتر آقایان باشگاههای کشور

محل :آکادمی امیراحتشام زاده مجموعه انقلاب تهران

زمان :29 آبان - ۱ آذر ۹۷

المپیاد استعدادهای برتر پسر

محل :اصفهان

زمان :1 الی 4 آذرماه 97

المپیاد استعدادهای برتر دختر

محل :کرج

زمان :1 الی 4 آذرماه 97

دور دوم هوپس دختر

محل :قم

زمان :۲۳ الی ۲۵ آبان


لینک ها

مهمترین اخبار


تبلیغات


شرح خبر :

تاریخ :
جمعه
1396/10/29 19:59
کد خبر
49783

انتخابی تیم ملی بزرگسالان بانوان
پایان مرحله اول انتخابی تیم ملی/صعود ندا شهسواری

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز، پس از 2 روز رقابت تنگاتنگ بین 12 ورزشکار برتر بانوان، نفرات اول تا دوازدهم مرحله اول انتخابی تیم ملی مشخص شدند.

در این مرحله ندا شهسواری با مجموع 25 امتیاز از دیگر رقبای خود پیشی گرفت و به صورت مستقیم به تیم ملی بانوان بزرگسالان راه یافت.

خانم ها مریم صامت با 24 امتیاز، حاجیلو با 22/5 امتیاز ،صفری با 21/5 امتیاز ،جمال فر20/5 امتیاز، مختاررضایی با 20 امتیاز و صفایی نیز با 19 امتیاز به ترتیب مقام دوم تا هفتم را کسب نمودند و برای حضور در تیم ملی می بایست روز یکشنبه مورخ 96/11/1 با یکدیگر به رقابت بپردازند.

همچنین خانمها سارا شهسواری با 18 امتیاز ، مهشیدصامت با 17/5 امتیاز ، ملاطلب با 17 امتیاز ،هلیا اصغری 16/5 امتیاز و شقایق حسین زاده 15/5 امتیاز مقام های هشتم تا دوازدهم را کسب نمودند.

در این میان شقایق حسین زاده به خاطر تلاش و ارائه بازی مطلوب علی الرغم بی تأثیر بودن امتیاز برد در بازی پایانی از طرف فدراسیون مورد تقدیر قرار گرفت.

شایان ذکر است سرداوری این مسابقات را سرکار خانم سیمین رضایی سرداور بین المللی کشورمان عهده دار بود و خانم ها هروی، پوریا منش،دانقیان، خودکامه و امیدی که همگی از داوران برجسته کشورمان هستند،قضاوت بازی ها را بر عهده داشتند.

سایت رسمی فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران