تبلیغات


رویدادها

مرحله مقدماتی انتخابی تیم ملی بزرگسالان بانوان

محل :آکادمی امیراحتشام زاده ( فدراسیون )

زمان :۲۹ الی ۳۰ فروردین ۹۸

مرحله مقدماتی انتخابی تیم ملی بزرگسالان آقایان

محل :آکادمی امیراحتشام زاده ( فدراسیون )

زمان :۲۶ الی ۲۷ فروردین ۹۸

انتخابی تیم ملی نوجوانان دختر

محل :شهید عضدی ( فدراسیون )

زمان :۹ الی ۱۱ فروردین ۹۸

انتخابی تیم ملی نوجوانان پسر

محل :آکادمی امیراحتشام زاده ( فدراسیون )

زمان :۹ الی ۱۱ فروردین ۹۸


لینک ها

مهمترین اخبار


تبلیغات


شرح خبر :

تاریخ :
پنجشنبه
1396/12/10 10:16
کد خبر
54023

کارشناسی مقررات رنکینگ جهانی ،
لزوم مطالعه دقیق مقررات جدید رنکینگ جهانی / افزایش سطح آگاهی فعالین تنیس روی میز راهبرد جدید فدراسیون
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز ، با انتشار مقررات و سیستم جدید رنکینگ جهانی ، لزوم مطالعه دقیق این مقررات و آگاهی رسانی بیش از پیش در این امور احساس می شود ، فدراسیون تنیس روی میز با همکاری کارشناسانی مطلع ، در این جهت اقدامانی را به انجام رسانده که به تدریج اطلاع رسانی می گردد . 
هدف و راهبرد جدید فدراسیون در این زمینه ، برنامه ریزی دقیق تر برای حضور در میادین جهانی و ارتقای رنکینگ با بهره گیری به موقع از کلیه پتانسیل های موجود می باشد .  
در همین راستا و با توجه به افت رنکینگ نوشاد عالمیان ستاره تنیس روی میز ایران در فهرست جهانی رنکینگ ، مهندس احسان امید مسئول بخش رنکینگ فدراسیون در رابطه با دلایل تنزل رنکینگ جهانی نوشاد عالمیان توضیحاتی را به شرح ذیل ارسال نموده که به اطلاع عموم می رسد : 
طبق مقررات جدید رنکینگ ، نوشاد عالمیان در مجموع ۸ مسابقه برتر سال گذشته میلادی (۲۰۱۷) ، در ماه دوم سال ۲۰۱۷ در دوحه قطر ، ۱۲۳۹ امتیاز کسب کرده که طبق مقررات رنکینگ ، در ماه جاری یعنی ماه سوم سال ۲۰۱۸ ، ماه دوم سال قبل حذف شده و به جای آن امتیاز مسابقه ماه یازدهم سال ۲۰۱۷ که در سوئد بوده ۴۵ امتیاز جایگزین شده است . پس نوشاد عالمیان ۱۱۹۴ امتیاز از دست داده و به همین دلیل از رنکینگ ۷۰ به رنکینگ ۹۱ تنزل رتبه داشته است
پیش بینی می شود در ماه بعد سال جاری هم امتیاز مسابقات تیمی جهانی مالزی که در ماه سوم سال ۲۰۱۶ که ۶۲۵ امتیاز است را از دست می دهد و رنکینگش باز هم تنزل پیدا خواهد کرد ، مگر اینکه در این ماه در یک مسابقه بین المللی شرکت کرده و امتیاز بالائی بگیرد .
نکته بسیار مهم در فعالیت های بین المللی ورزشکاران با هدف ارتقای رنکینگ‌ : 
امتیازات کسب شده ورزشکاران در مسابقات بین المللی رنکینگ دار ، بعد از یک سال و مسابقات جهانی تیمی و انفرادی که یک سال در میان برگزار می گردد ، بعد از دو سال حذف می شود

سایت رسمی فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران