تبلیغات


رویدادها

دور دوم هوپس دختر

محل :قم

زمان :۲۳ الی ۲۵ آبان

دور دوم هوپس پسر

محل :قزوین

زمان :۹ الی ۱۱ آبان

تورایرانی نوجوانان و جوانان دختر

محل :کرمان

زمان :۱ الی ۴ آبان

تورایرانی نوجوانان و جوانان پسر

محل :یاسوج

زمان :۱ الی ۴ آبان

دور سوم تور ایرانی بزرگسالان آقایان

محل :قزوین

زمان :24 الی 27 مهر 97


لینک ها

مهمترین اخبار


تبلیغات


شرح خبر :

تاریخ :
پنجشنبه
1397/02/13 18:48
کد خبر
59063

آخرین اخبار از تصمیمات بین المللی در تنیس روی‌میز ،
با معرفی فدراسیون ایران ، افشین بدیعی مجددا عضو هیات رئیسه فدراسیون جهانی شد
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز ، با حمایت و معرفی فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران به کنفدراسیون آسیا ، مهندس افشین بدیعی چهره بین المللی تتیس روی میز کشورمان مجددا به عضویت هیات رئیسه فدراسیون جهانی برگزیده شد .
این ایرانی مطرح در مجامع بین المللی که سال گذشته به جهت کاندیداتوری برای نایب رئیسی فدراسیون جهانی از سمت خود در هیات رییسه ITTF استعفا داده بود ، با پیشنهاد مکتوب ایران و تایید کنفدراسیون آسیا ، مجددا به عضویت هیات رییسه فدراسیون جهانی برگزیده شد .
بدیعی که از ورزشکاران مطرح دانشگاه های کشور در دهه شصت و سابقه همکاری با فدراسیون های مختلف را در سطوح مختلف یدک می کشد ، طی سال های متمادی حضورش در عرصه های‌ بین‌المللی تنیس روی میز ، جایگاه ویژه ای را در مجامع تخصصی و مدیریتی تنیس روی میز جهان به نام ایران به ثبت رسانده است .
مهندس بدیعی در حال حاضر نایب رئیس بخش آسیای میانه کنفدراسیون آسیا و مدیر توسعه فدراسیون جهانی در قاره کهن می‌باشد ‌.
شای زن هوا رئیس کنفدراسیون آسیا در جلسه اخیر اعضای این کنفدراسیون که در حاشیه مسابقات جهانی در سوئد برگزار گردیده ،  با قرائت پیشنهاد مکتوب مهرداد علی قارداشی ریاست فدراسیون تنیس روی میز کشورمان  برای عضویت مجدد افشین بدیعی در هیات رئیسه فدراسیون جهانی ، این چهره بین المللی ایران را فردی متخصص ، توانمند و مورد تایید کامل ATTU  اعلام‌ داشته است .

سایت رسمی فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران