تبلیغات


رویدادها

مرحله اول لیگ برتر بانوان

محل :آکادمی امیراحتشام زاده

زمان :۲۸ الی ۳۰ آبان ماه

دور دوم تورایرانی جوانان دختر

محل :اصفهان

زمان :۲۳ الی ۲۵ آبان ماه

دور دوم تورایرانی جوانان پسر

محل :بناب

زمان :۲۳ الی ۲۵ آبان ماه

دور دوم تورایرانی بزرگسالان آقایان

محل :آکادمی امیراحتشام زاده

زمان :۲۰ الی ۲۲ آبان ماه

انتخابی هوپس دختر کشور

محل :اصفهان

زمان :۲۰ الی ۲۲ آبان ماه

انتخابی هوپس پسر کشور

محل :اصفهان

زمان :۱۶ الی ۱۸ آبان ماه

مرحله اول لیگ برتر آقایان

محل :آکادمی امیراحتشام زاده

زمان :۱۶ الی ۱۸ آبان ماه

دور دوم تورایرانی بزرگسالان بانوان

محل :مشهد مقدس

زمان :17 الی 19 آبان 98


لینک ها

مهمترین اخبار


تبلیغات


شرح خبر :

تاریخ :
چهارشنبه
1397/03/30 15:55
کد خبر
62743

موفقیت مدیر روابط عمومی فدراسیون ،
مهندس محمدحسین عبداله پور اولین ایرانی دارای مدرک تخصصی مدیریت تنیس روی میز از ITTF
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز ، مهندس محمد حسین عبدالله پور مدیر رسانه و پایگاه اطلاع رسانی  فدراسیون تنیس روی میز با قبولی در آزمون مدیریتی فدراسیون جهانی تنیس روی میز موفق به کسب مدرک مدیریتی ITTF گردید.
برگزار کننده این آزمون  کمیته توسعه فدراسیون جهانی می باشد 
در سال 96 در خلال دوره مربیگری لول 2 جهانی که در ایران برگزار شد ، مدرس این دوره  آقای کریستین لیلیروس ، برای کسانی که در رشته تنیس روی میز نقش های اجرایی دارند شرکت در این دوره  را توصیه نموده بود .
این دوره دارای 64 مرحله آزمون تخصصی در حوزه مدیریتی تنیس روی میز می باشد که تمامی آزمون ها به زبان انگلیسی بوده و از طریق وب سایت بخش آموزش و توسعه فدراسیون جهانی به نشانی www.ittfeducation.com  قابل ثبت نام می باشد.
سرفصل های این آزمون ها عبارتند از : مبانی حکومتی – مدیریت مالی – مدیریت همکاری و ارتباط با ارگانها – مدیریت منابع انسانی – مدیریت رویداد ها و مسابقات – مدیریت بازاریابی و تبلیغات و مدیریت ارزشها 
در حال حاضر و از زمان برگزاری این دوره توسط فدراسیون جهانی تنیس روی میز ، به دلیل تخصصی بودن و حجم بالای مطالب و طولانی بودن این دوره ، تنها 88 نفر از سراسر دنیا موفق به دریافت این گواهینامه شده اند.
عبدالله پور که دانشجوی کارشناسی ارشد کامپیوتر می باشد ،  از نیروهای جوان و با انگیزه تنیس روی میز کشور است که تاکنون در پروژه های مختلف فدراسیون  نقش مثبتی را بعهده داشته است ، این جوان با انگیزه قصد دارد بزودی با سفارش و حمایت فدراسیون تنیس روی میز ج.ا.ایران ، کتابی را با عنوان "مدیریت در تنیس روی میز"  با استفاده از رفرنس ها و مبانی دوره مدیریتی فدراسیون جهانی و کمیته بین المللی المپیک ، به زبان فارسی ترجمه و منتشر نماید.

سایت رسمی فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران